Друк

Департамент реформування та корпоративного розвитку

 

Короткий опис

Департамент забезпечує реалізацію основних напрямків політики ПАТ "Укрзалізниця" з питань реформування, розвитку систем управління стратегічного, корпоративного розвитку та структурних перетворень, організовує та контролює процеси реформування, структурних перетворень розробки та впровадження програм корпоративного і стратегічного розвитку, здійснює інформаційно-аналітичне, нормативне, методичне супроводження структурних перетворень.

Основні завдання

Забезпечення реалізації основних напрямків політики ПАТ "Укрзалізниця" з питань реформування, стратегічного, корпоративного розвитку та структурних перетворень на залізничному транспорті загального користування.

Організація та координація процесів реформування, структурних перетворень, розвитку системи управління, розробки та впровадження програм корпоративного і стратегічного розвитку.

Визначення та забезпечення досягнення стратегічних цілей розвитку системи управління.

Забезпечення розробки та актуалізації нормативно-правової бази з питань корпоративного розвитку і удосконалення системи управління.

Забезпечення розробки та утримання у актуальному стані єдиних корпоративних правил, норм, регламентів та стандартів у сфері удосконалення системи управління.

Забезпечення формування оптимальних технологічно-майнових комплексів суб’єктів залізничного транспорту загального користування, з урахуванням необхідності ефективного функціонування єдиної системи управління.

Інформаційно-аналітичне, нормативне та методичне забезпечення структурних перетворень у галузі залізничного транспорту, участь у розробленні програм розвитку господарств залізничного транспорту загального користування.

Розроблення заходів та надання пропозицій щодо забезпечення реалізації програм реформування залізничного транспорту загального користування.

Підготовка перспективних планів реформування, стратегічного та корпоративного розвитку, координація їх виконання.

Забезпечення діяльності структурних підрозділів ПАТ "Укрзалізниця" та його корпоративної структури щодо питань:

реалізації цільової моделі ринку залізничних послуг;

подальших внутрішніх трансформацій ПАТ "Укрзалізниця" за видами діяльності та виведення окремих з них у залежні підприємства;

корпоративного розвитку, утворення, реорганізації і реструктуризації залежних підприємств.

Участь у спільних міжнародних проектах у сфері залізничного транспорту з метою його розвитку, підвищення ефективності та конкурентоспроможності.

 

Керівництво

 

Контактна інформація:

Адреса: м. Київ, вул. Тверська, 5

Телефон: приймальня (044) 465-14-10

Факс: (044) 465-14-14