Друк

Департамент колії та споруд АТ «Укрзалізниця».

 

Департамент організовує злагоджену роботу філій, служб колії регіональних філій та їх виробничих підрозділів (дистанції колії, дистанції захисних лісонасаджень, колійні машинні станції з ремонту, колійні машинні станції з утримання земляного полотна, рейкозварювальні поїзди, мостобудівельні поїзди), координує та контролює їх роботи щодо утримання та ремонту колії, інженерних споруд, захисних лісонасаджень та інших облаштувань, машин і механізмів, виробництві матеріалів і запасних частин, тощо.

Основні завдання

 

Формування та реалізація єдиних техніко технологічних підходів діяльності в колійному господарстві, аналіз технічного стану інфраструктури колійного господарства та інженерних споруд.

Організація експлуатації та проведення ремонту колії, інженерних споруд,  колійної та спеціальної будівельної техніки, механізації та обладнання, захисних лісонасаджень.

Організація розробки нормативних документів з питань поточного утримання і ремонту колії, інженерних споруд, захисних лісонасаджень, експлуатації машин, охорони праці, виготовлення та ремонту рухомого складу, машин, механізмів, продукції промислових підприємств, нормативів праці.

Технічне супроводження та контроль експлуатації, ремонту та відновлення колій, інженерних споруд, захисних лісонасаджень.

Організація розробки та впровадження у виробництво елементів та конструкцій верхньої будови колії, машин та механізмів для потреб колійного господарства АТ «Укрзалізниця».

 

Керівництво

Директор департаменту ТУЛЕЙ Юзеф Леонідович

т. 465-03-50 т. 465-03-51

Адреса: м. Київ, вул. Є.Ґедройця, 5

Приймальня: тел. (044) 465-03-80