Друк

Департамент цінової політики є структурним підрозділом апарату управління акціонерного товариства «Укрзалізниця»

Короткий опис

Департамент цінової політики (далі - Департамент) здійснює вибірковий аналіз вартості робіт з капітального ремонту та будівництва рухомого складу, інших технічних засобів; договірних цін та кошторисів на виконання будівельно-монтажних, ремонтно-будівельних робіт, послуг; продукції, що закуповуються АТ «Укрзалізниця», в тому числі у афілійованих підприємств, вибірковий аналіз вартості послуг, робіт та продукції, які не пов’язані з перевезеннями під час їхньої реалізації стороннім споживачам за вільними цінами. Скорочене найменування Департаменту – ЦУАЦ.

Основні завдання

  1. Організація роботи з вибіркового аналізу вартості робіт, послуг, продукції, що закуповуються для забезпечення потреб Товариства, в тому числі у афілійованих підприємств.
  2. Організація роботи з вибіркового аналізу вартості робіт, послуг, продукції, які не пов’язані з перевезеннями, під час їхньої реалізації стороннім споживачам за вільними цінами.
  3. Проведення роботи щодо удосконалення системи формування вартості послуг, робіт, продукції в доходній частині.
  4. Збір, накопичення, систематизація та аналіз інформації в межах компетенції Департаменту, у тому числі в частині ціноутворюючих чинників.
  5. Надання правлінню Товариства пропозицій щодо покращення фінансово-господарської діяльності регіональних філій, філій Товариства.
  6. Організація взаємодії зі структурними підрозділами апарату управління Товариства, регіональними філіями, філіями в частині питань, що відносяться до компетенції Департаменту.

 

Керівництво

Директор Департаменту Білоусов  Максим Юрійович 

тел. 465-05-80

Контактна інформація

Адреса: м. Київ, вул. Івана Франка 19.

Телефон: приймальня  (044)465-05-96