Друк

Короткий опис

Апарат директора з економічної та інформаційної безпеки створено відповідно до рішення правління АТ «Укрзалізниця» від 14.05.2020 і є структурою, яка організовує та координує діяльність структурних підрозділів апарату управління Товариства, регіональних філій, філій, їхніх структурних підрозділів з питань запобігання економічним правопорушенням, усунення причин та умов, що їм сприяли, забезпечення економічної та інформаційної безпеки, власної безпеки Товариства.

 

Основні завдання

- Створення ефективної системи запобігання та виявлення економічних правопорушень в діяльності Товариства, а також правопорушень у сфері інформаційної безпеки.

- Моніторинг стану забезпечення економічної та інформаційної безпеки на об’єктах Товариства, різних негативних наслідків, які можуть виникнути у процесі роботи і поведінки персоналу, своєчасне та ефективне реагування на відповідні ризики і загрози.

- Виявлення, попередження та усунення в межах компетенції зовнішніх і внутрішніх ризиків та загроз, що можуть спричинити нанесення матеріальної та іншої шкоди інтересам.

- Розробка та реалізація заходів, спрямованих на попередження, своєчасне виявлення та усунення економічних правопорушень та інших у сфері інформаційної безпеки, а також їх негативних наслідків, причин та умов, що їм сприяли.

- Координація діяльності у сфері кібербезпеки та інформаційної безпеки структурних підрозділів Товариства, які забезпечують кібербезпеку та захист інформації з обмеженим доступом, а також іншої інформації, яка є у користуванні, розпорядженні, володінні Товариства.

 

 
 

Адреса: 03150, м. Київ-150, вул. Є.Ґедройця,5

Приймальня: тел. (044) 465-10-39, факс: (044) 465-23-69