Друк

Філія «Центр транспортної логістики» АТ «Укрзалізниця»

 

Короткий опис:

Філія діє від імені АТ «Укрзалізниця» та в його інтересах, здійснює делеговані АТ «Укрзалізниця» функції відповідно до мети, завдань та предмету діяльності АТ «Укрзалізниця». Філія створена задовольняти потреби держави, юридичних і фізичних осіб в безпечних та якісних залізничних перевезеннях у внутрішньому та міжнародному сполученнях, оптимізувати процес вантажних перевезень в Україні, здійснювати організацію перевезень вантажів у вагонах власності АТ «Укрзалізниця», вдосконалювати систему надання транспортних послуг.

 

Основні завдання:

Надання послуг з перевезення вантажів, зокрема небезпечних вантажів залізничним транспортом у внутрішньому та міжнародному сполученні.

Надання послуг з доступу до інфраструктури залізничного транспорту та інших послуг, пов’язаних з використанням об’єктів інфраструктури.

Оперування вантажними вагонами власності АТ «Укрзалізниця».

Централізоване управління парками вантажних вагонів різної форми власності (крім приватних) відповідно до стратегічної політики держави.

Надання послуг з організації перевезень вантажів у вагонах АТ «Укрзалізниця» та вагонах інвентарного парку інших адміністрацій.

Організація продажу послуг АТ «Укрзалізниця» з перевезення вантажів, організації перевезення вантажів та пов’язаних з ними послуг.

Надання транспортно-експедиторських послуг, погодження в міжнародному сполученні перевезень вантажів за однією накладною, що перевозяться у двох чи більше вагонах.

Організація роботи з формування договірних відносин з питань вантажних перевезень між УЗ і операторами та власниками рухомого складу, внесення пропозицій з розробки та удосконалення нормативно-правових документів про умови та організацію перевезень вантажів у вагонах, контейнерах і контрейлерах.

Діяльність митного брокера та митного перевізника.

Реалізація маркетингової і тарифної політики з урахуванням кон’юнктури міжнародного транспортного ринку, логістичних схем транспортування вантажів, конкурентоспроможності альтернативних напрямків перевезень та інших факторів, що впливають на обсяги перевезень транзитних вантажів шляхом продажу послуг  за цінами, встановленими тарифною політикою та керівництвом АТ «Укрзалізниця», відповідно до чинного законодавства.

 

Керівництво:


Директор філії – Глущенко Даніїл Ігорович


Заступник директора з організації перевезень – Горенко Олег Володимирович


Заступник директора філії з комерційних питань – Петренко Лілія Станіславівна


Заступник директора філії з правових питань – Дюговський Олександр Сергійович


Заступник начальника філії з правових питань – Федорчук Вікторія Вікторівна


 

Контактна інформація:

Адреса: 03038, м. Київ, вул. Федорова, буд. 32

тел. приймальні: +380 (44) 406-98-72

тел. контакт-центру: +38 (044) 465-22-22

факс: +38 (044) 309-79-15