Друк

Філія «Енергоремтранс» є відокремленим підрозділом публічного акціонерного товариства «Українська залізниця»

Короткий опис

Метою діяльності Філії є здійснення діяльності з проведення капітального ремонту, модернізації та будівництва пристроїв тягового електропостачання, локальних електричних мереж залізничного транспорту, забезпечення ефективного функціонування та розвитку виробничо-технологічного комплексу залізничного транспорту загального користування, створення умов для підвищення конкурентоспроможності галузі, а також отримання прибутку від здійснення господарської діяльності.

Основні завдання

Будівництво, реконструкція, технічне переоснащення, капітальний ремонт та утримання контактної мережі, інших технологічних мереж, споруд електропостачання та телекомунікацій.

Електромонтажні роботи.

Виконання проектно-вишукувальних робіт для будівництва, реконструкції, технічного переоснащення, капітального ремонту та утримання контактної мережі, інших технологічних мереж, споруд електропостачання, телекомунікацій та інших об’єктів інфраструктури залізничного транспорту.

Виробництво готових металевих виробів та металоконструкцій, крім машин та устаткування.

Ремонт електромашин, трансформаторів високого струму, електричних двигунів, виготовлення електрощитів, електроосвітлювальної апаратури та допоміжне обслуговування наземного транспорту.

Керівництво

Директор – Твердохліб Юрій Михайлович.

Перший заступник директора – Маєвський Владислав Вікторович.

Головний бухгалтер – Долганевич Світлана Анатоліївна.

Контактна інформація:

Адреса: 21034, м. Вінниця, вул. Станція Вінниця, 10

Телефон: 95382 23-24; (0432) 63-23-24

Код ЄДРПОУ 41264153