Друк

Директор

Хорощак Євген Степанович

Адреса

03049, Україна, м. Київ
Повітрофлотський проспект, 11/15
Тел. (044) 465 08 90
Факс (044) 245 47 09

http://www.uzp.kiev.ua

Державне підприємство «Укрзалізничпостач» створена 13 квітня 1992 р. з метою централізованого забезпечення підприємств залізничної галузі необхідними матеріально­технічними ресурсами. Майже два десятилітя підприємство здійснює централізоване постачання для потреб галузі запасних частин тягового та рухомого складу, матеріалів, обладнання, матеріалів верхньої будови колії, палива і мастильних матеріалів, яке становить 99,9 % загального обігу продукції підприємства.

Централізована закупівля дозволяє забезпечувати ефективне та своєчасне постачання матеріально­технічних ресурсів, контролювати процес постачання від виробників і постачальників – до кінцевого одержувача продукції, ефективно управляти фінансовими ресурсами, які складно контролювати при роздрібнених закупівлях, забезпечувати постійний моніторинг цін у галузіта єдиний централізований підхід до контролю якості продукції, оперативно та мобільно перерозподіляти продукцію між залізницями, забезпечувати економію коштів за рахунок продуманих логістичних схем при транспортуванні продукції тощо.

За 2011 р. очікуваний дохід від реалізації продукції ДП «Укрзалізничпостач» становитиме

12 млрд грн. Підприємство успішно виконувало програми Укрзалізниці щодо забезпечення галузі необхідними ресурсами для ремонту тягового рухомого складу залізниць; підготовки до літніх пасажирських перевезень залізницями, підготовки інфраструктури до впровадження прискореного руху пасажирських поїздів на напрямку Євро­2012.

У 2012 р. згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2011 р. № 840 «Про

затвердження Програми оновлення локомотивного парку залізниць України на 2012—2016 роки» підприємство буде здійснювати закупівлю нових типів вантажних електровозів.  

Як на залізниці, так і на підприємстві завжди працювали і працюють висококваліфіковані фахівці, справжні професіонали. Адже завдяки участі цього підприємства забезпечуються не лише пасажирські перевезення, а й оновлюється рухомий склад, зводяться мости, перевозяться вантажі господарського призначення, здійснюються потужні соціальні проекти, будується шлях до європейських норм і стандартів.

Наше підприємство, яке йде шляхом постійного пошуку нового і прогресивного та вдосконалення і розвитку досягнутого в роботі, посідає одне з перших місць у залізничній галузі України.

Результатом таких зусиль є поліпшення якості транспортного обслуговування, вихід на лінію нових вагонів і локомотивів, збільшення швидкості руху поїздів, зведення нових мостів та вокзалів, які стають окрасою багатьох населених пунктів.