Друк

                                                           

Філія «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин» АТ «Укрзалізниця»

 

Задоволення потреб колійного господарства в механізованому виконанні колійних робіт, ремонт колійних та залізничних будівельних машин, поліпшення експлуатаційного стану колій, отримання прибутку від вкладеного капіталу та використання передбачених Товариством фондів на задоволення соціально-економічної зацікавленості акціонерів Товариства і представників філії.

Основні завдання

 

Розробка і впровадження заходів, направлених на утримання у справному стані, організацію та контроль експлуатації колійних машин, механізмів та обладнання для забезпечення безпеки руху поїздів.

Організація і контроль за здійсненням заходів підпорядкованими підрозділами з утриманя в технічно-справному стані колійних машин, механізмів та обладнання.

Впровадження заходів, які направлені на комплексну машинізацію і автоматизацію колійних робіт, вдосконалення конструкцій машин, механізмів, підвищення їх надійності при експлуатації.

Розробка планів оновлення парку колійних машин та механізмів, розподіл їх між підпорядкованими підрозділами.

Аналіз результатів експлуатації колійних машин підпорядкованих підрозділів, сумісно із заводами та ремонтними підприємствами розробка заходів, які направлені на підвищення якості їх виготовлення та надійності ремонту.

Розробка та здійснення заходів з забезпечення безпеки руху поїздів при виконанні колійних робіт з використанням колійних машин та з управління безпеки руху на відомчому автомобільному транспорті.

 Розробка планів завантаження колійних машин, звіти про їх роботу та аналіз їх використання.

Організація робіт з створення виробництва та впровадження нових колійних машин, засобів механізації колійних робіт, відновлення основних засобів та модернізації наявного парку колійних машин на ремонтних підприємствах.

Розробка нормативно-технічної документації на ремонт і модернізацію колійних машин, механізмів, вузлів та деталей, технічних вимог на нові засоби для ремонту і утримання колії, методичних вказівок, учбових планів, наглядних посібників для підготовки кадрів машиністів і проведення технічного навчання.

 

Керівництво:

Директор: Серьогін Сергій Владиславович

 

Контактна інформація

Адреса: м.Київ-03126, вул. Качалова, 7

Приймальня: тел. (044) 465-25-50, (044) 406-98-58 

Код ЄДРПОУ 40123454