Друк

Філія «Центр діагностики залізничної інфраструктури» АТ «Укрзалізниця»


Короткий опис:

Філія є відокремленим підрозділом АТ "Укрзалізниця", який не має статусу юридичної особи. Метою діяльності Філії є обстеження та визначення технічного стану залізничних колій, діагностика і випробування контактної мережі та високовольтного електрообладнання, інших об’єктів інфраструктури, експлуатація та ремонт засобів вимірювальної техніки та випробувального обладнання, забезпечення ефективного функціонування та розвитку виробничо-технологічного комплексу залізничного транспорту загального користування.

Основні завдання філії:

  • Діагностика стану залізничних колій, контактної мережі, високовольтного електрообладнання та інших об’єктів інфраструктури мобільними та технічними засобами згідно із встановленою періодичністю.
  • Здійснення контролю технічного стану та аналізу роботи пристроїв автоматичної локомотивної сигналізації, поїзного радіозв’язку та засобів автоматичного контролю технічного стану рухомого складу мобільними засобами діагностики згідно із встановленою періодичністю.
  • Складання, підтримання в актуальному стані та передача для експлуатації електронних карт для бортових локомотивних пристроїв безпеки руху.
  • Обстеження та здійснення контролю за станом та утриманням інженерних споруд, виконання інженерно-геологічних обстежень, геодезичної зйомки місць "хворого" земляного полотна, періодичний контроль за станом об’єктів земляного полотна, що знаходяться в тяжких інженерно-геологічних умовах, перевірка плану і профілю залізничних колій, складання масштабних схем станцій, неруйнівний контроль рейок мобільними засобами рейкової дефектоскопії.
  • Експлуатація та ремонт засобів вимірювальної техніки та випробувального обладнання.
  • Розроблення нормативної, технічної та технологічної документації.

Керівництво:

Директор філії – Мямлін Сергій Віталійович.

Контактна інформація:

Адреса: 03115, м. Київ, вул. Святошинська, 13. 

Телефон приймальні: (044) 309-74-06