Друк

Наші показники

SAIDI (хв) – це середня тривалість відключення для кожного клієнта. Зазвичай використовується як показник надійності електропостачання клієнтів. Чим нижчий показник, тим вищий рівень надійності. SAIDI розраховується як відношення сумарної тривалості відключень за звітний період до загальної кількості клієнтів:

SAIFI – це середня кількість знеструмлень одного клієнта. Чим нижчі показники, тим вищий рівень надійності електропостачання клієнтів. SAIFI розраховується як відношення сумарної кількості відключених клієнтів за звітний період до загальної кількості клієнтів:

CAIDI – індекс середньої тривалості відновлення електропостачання. Розраховується як відношення сумарної тривалості відключення клієнтів за звітний період до сумарної кількості відключених клієнтів. Виражає середній час відновлення електропостачання одного відключеного клієнта:

MAIFI – індекс середньої частоти коротких перерв (менш ніж 3 хвилини) в електропостачанні. Розраховується як відношення сумарної кількості відключених клієнтів за звітний період до загальної кількості клієнтів. Виражає середню кількість коротких знеструмлень одного клієнта:

Звітність щодо показників надійності електропостачання:

Звіт 11НКРЕ 1 квартал 2021року

звіт 11 НКРЕ 4 квартал за 2020рік

звіти 11 НКРЕ 1,2,3 квартал за 2020рік

НКРЕ 1 квартал 2019НКРЕ 2 квартал 2019НКРЕ 3 квартал 2019НКРЕ 4 квартал 2019