Друк

Робота у регіональній філії «Донецька залізниця»

Укрзалізниця  пропонує працівникам ДП «Донецька залізниця»  перейти на роботу до регіональної філії «Донецька залізниця»

ПАТ «Укрзалізниця» пропонує усім працівникам ДП «Донецька залізниця» продовжити трудові відносини з регіональною філією «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» (або працевлаштуватися). Це дасть можливість працівникам регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» вчасно отримувати заробітну плату та соціальні гарантії.

Працівникам ДП «Донецька залізниця», хто хоче продовжити трудові відносини з  регіональною філією «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця», потрібно написати відповідну заяву (зразки заяв). В разі працевлаштування (за переведенням та інше) окрім заяви необхідно надати документи відповідно до вимог законодавства про працю України (перелік документів).

Додаткові питання щодо працевлаштування можна поставити за номерами телефонів регіональної філії «Донецька залізниця»:

-          (062) 616-33-05 – Корсун Тетяна Сергіївна

-          (062) 616-31-20 – Кретова Людмила Анатоліївна

По Донецькій дирекції залізничних перевезень регіональної філії «Донецька залізниця»:

-          (062) 319-44-04, (062) 319-44-52  Юрій Петрович

На даний час ПАТ «Укрзалізниця» вже сформовано апарат управління регіональної філії «Донецька залізниця» та створено у її складі Донецьку і Луганську дирекції залізничних перевезень, затверджено структуру та розпочато укомплектування штату цих дирекцій, у першу чергу шляхом продовження трудових відносин працівниками з ДП «Донецька залізниця».  

Наразі товариство вживає активних заходів для забезпечення стабільної роботи регіональної філії та безперервності перевізного процесу на її транспортній мережі,  створення належних умов праці для працівників філії, погашення заборгованості із заробітної плати та забезпечення соціальних гарантій.

Нагадаємо, до пункту 99 Статуту ПАТ «Укрзалізниця» товариство 26 листопада 2015 року прийняло рішення про утворення регіональної філії «Донецька залізниця» з місцем розташування у місті Лиман. Для збереження соціальних гарантій і погашення заборгованості із заробітної плати обов’язково необхідно продовжити трудові відносини з регіональною філією «Донецька залізниця», оскільки ПАТ «Укрзалізниця» дотримується існуючого законодавства та здійснює виплати працівникам, які перебувають з ним у трудових відносинах.

Укрзалізниця затвердила дорожню карту організації господарської діяльності регіональної філії «Донецька залізниця»

ПАТ «Укрзалізниця» затвердила дорожню карту організації господарської діяльності регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» на усьому полігоні транспортної мережі філії. Ця  дорожня карта реалізовуватиметься у співпраці зі Службою безпеки України, її Антитерористичним центром та Державною прикордонною службою України.

Дорожньою картою передбачено низку організаційних та виробничо-технологічних заходів для організації стабільної та ефективної роботи регіональної філії «Донецька залізниця». Так, у складі регіональної філії «Донецька залізниця» вже утворено Донецьку та Луганську дирекції залізничних перевезень, сформовано їхні виробничі вертикалі та визначено необхідну кількість персоналу. Наразі триває комплектація штату цієї регіональної філії і ПАТ «Укрзалізниця» пропонує працівникам ДП «Донецька залізниця» перейти до неї на роботу.

Окрім того, проводитиметься аудит майна, що знаходиться на непідконтрольній території, та оцінка його технічного стану, організація роботи диспетчерських районів для централізованого управління перевезеннями, забезпечення функціонування автоматизованих систем регіональної філії «Донецька залізниця» та інші заходи.

Для реалізації дорожньої карти ПАТ «Укрзалізниця» звернулося до Міністерства закордонних справ України з проханням сприяти розгляду під час засідань Робочої підгрупи з соціально-економічних питань Тристоронньої контактної групи щодо процесу мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей України у Мінську питань щодо:

- проведення аудиту виробничих процесів регіональної філії «Донецька залізниця», у тому числі фактичної наявності та технічної готовності майнових об’єктів її Донецької та Луганської дирекції залізничних перевезень;

- оцінки технічної готовності майнових об’єктів, що  розташовані на непідконтрольній території, а також першочергово необхідні для забезпечення організації перевізного процесу та витрат, необхідних для їх облаштування, відновлення, ремонту тощо;

- безперешкодного  допуску працівників ПАТ «Укрзалізниця» до інфраструктури, яка розташована на лінії розмежування, для виконання ремонтних, відновлювальних та інших необхідних робіт.   

Також на початку травня цього року відбулася зустріч представників  ПАТ «Укрзалізниця» та місії ОБСЄ, на якій було погодження здійснення аудиту виробничих процесів та технічного аудиту об’єктів залізничного транспорту, що розташовані на непідконтрольній території, під егідою ОБСЄ. Окрім цього, має бути організовано безперешкодне переміщення працівників регіональної філії «Донецька залізниця» через лінію розмежування у відрядження та з інших виробничих потреб, а також розроблені та запроваджені дієві механізми правового і фізичного захисту працівників регіональної філії «Донецька залізниця». 

Близько 300 переведених з ДП «Донецька залізниця» працівників

отримали заборговану заробітну плату

Станом на ранок 13 липня 2016 року заяви щодо переведення працівників ДП «Донецька залізниця» до регіональної філії «Донецька залізниця» та виплати заборгованості із заробітної плати подали 9312 працівників.

Заборгованість із заробітної плати виплатили 299 переведеним працівникам.


Укрзалізниця розпочала виплачувати заборгованість із заробітної плати працівникам регіональної філії «Донецька залізниця», які перейшли з ДП «Донецька залізниця»

Працівникам, які перейшли з ДП «Донецька залізниця» до регіональної філії «Донецька залізниця», почали виплачувати заборгованість із заробітної плати. Так, вже погашено частину заборгованості 8 працівникам регіональної філії – виплачено по одному посадовому окладу. Загалом уже до регіональної філії перейшло на роботу більше 20 колишніх працівників ДП «Донецька залізниця», їм теж незабаром почнуть повертати заборговані кошти.

Наразі розроблений алгоритм погашення заборгованості із заробітної плати працівникам, які перейшли з ДП «Донецька залізниця» до регіональної філії. Кошти повертатиме регіональна філія «Донецька залізниця» лише після переведення до неї працівників на роботу. Заборгованість із заробітної плати виплачуватиметься щомісячними платежами в розмірі одного посадового окладу до повного її погашення.

Сума заборгованості з виплати зарплати кожному переведеному працівнику, яка підлягає погашенню, визначається згідно з довідкою про заборгованість, передавальними відомостями щодо заборгованості та підтверджується передавальними актами заборгованості з виплати заробітної плати та податків до бюджету.

Такий алгоритм погашення заборгованості із зарплати працівникам ДП «Донецька залізниця», які переводяться до регіональної філії, було погоджено на спільних нарадах Міністерства інфраструктури України, СБУ, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України і ПАТ «Укрзалізниця».