Друк

Регіональна філія "Південна залізниця"

Виробничий підрозділ «Харківська дирекція залізничних перевезень» 
 (057) 724-32-64, 724-50-70
слюсар-електрик з ремонту електроустаткування 5 розряду ВП Основа (посада для інваліда)
стропальник (посада для інваліда)
електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування 4 розряду станції Лосєве (посада для інваліда)
складач поїздів 5 розряду ст. Харків-Вантажний
складач поїздів 5 розряду ст. Нова Баварія
складач поїздів 5 розряду ст. Основа
складач поїздів 5 розряду ст. Куряж
Виробничий підрозділ «Полтавська дирекція залізничних перевезень» 
 (0532) 51-31-20, (0532) 51-31-21
станційний робітник 2 розряду ст. Кременчук (посада для інваліда)
станційний робітник ст. Супрунівка (посада для інваліда)
машиніст крана (на залізничному ходу) 5 розряду відновного поїзда Кременчук
черговий по роз’їзду ст. Вили
складач поїздів 5 розряду Кременчуцької бригади складачів поїздів 
складач поїздів 6 розряду ст. Кременчук
черговий по залізничній ст. Бурти
Виробничий підрозділ «Куп’янська дирекція залізничних перевезень»
 (057) 42-7-31-20 
черговий по залізничній ст. Кислівка 
черговий по залізничній ст. Радьківські Піски 
Виробничий підрозділ «Електровозне депо Харків-Головне» 
(057) 724-22-29
машиніст крана автомобільного 6 розряду
Виробничий підрозділ «Локомотивне депо Основа»
(057) 729-22-29
машиніст крана на залізничному ходу
слюсар з ремонту рухомого складу
слюсар з огляду та ремонту локомотивів на ПТО
токар
електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
Виробничий підрозділ «Локомотивне депо Полтава» 
(0532) 51-20-25
слюсар з ремонту рухомого складу 3 розряду
коваль ручного кування 3 розряду
Виробничий підрозділ «Локомотивне депо Кременчук»
(0536) 76-22-29
помічник машиніста електровоза   
Виробничий підрозділ «Локомотивне депо Ромни»
(0548) 7-38-39
помічник машиніст тепловоза
Виробничий підрозділ «Локомотивне депо Лозова»
 (0574) 55-62-29
токар (з виконанням обов’язків обточування колісних пар) 3 розряду
машиніст крана на залізничному ходу 5 розряду
слюсар з огляду та ремонту локомотивів 4 розряду
слюсар-інструментальник 3 розряду (посада для інваліда)
Виробничий підрозділ «Локомотивне депо Харків-Сортувальний»
(057) 724-62-29
слюсар з ремонту рухомого складу 3 розряду
оператор котельні 4 розряду
помічник машиніста тепловоза
Виробничий підрозділ «Локомотивне депо Гребінка»
(05359) 95-2-29
токар 4 розряду
токар 5 розряду
машиніст-інструктор локомотивних бригад
машиніст-інструктор локомотивних бригад  з раціональної витрати паливо-енергетичних ресурсів (теплотехніки)
фрезерувальник 5 розряду
Виробничий підрозділ «Локомотивне депо Куп'янськ» 
(0574) 27-23-78
помічник машиніста електровоза
слюсар з ремонту рухомого складу 3-го розряду
Виробничий підрозділ «Харківська дистанція колії» 
(057) 724-22-19
монтер колії 3 розряду
маляр 5 розряду 
тракторист 3 розряду
оператор дефектоскопного візка 4 розряду
Виробничий підрозділ «Ізюмська дистанція колії»
(05743)2-24-75
монтер колії 3 розряду
водій автотранспортних засобів
бригадир (звільнений) з поточного утримання й ремонту колій та штучних споруд ст. Жихор, ст. Зміїв, ст. Занки, ст. Закомельська
майстер шляховий ст. Циганська
Виробничий підрозділ «Основ’янська дистанція колії»
(057) 729-22-19
монтер колії по cт. Передвузлова
монтер колії по  cт. Безлюдівка
монтер колії по ст. Основа
бригадир (звільнений) з поточного утримання й ремонту колій та штучних споруд по ст. Безлюдівка
Виробничий підрозділ «Люботинська дистанція колії»
 (057) 741-82-39
монтер колії 2 розряду (посада для інваліда)
Виробничий підрозділ «Полтавська дистанція колії» 
 (0532) 51-22-19
монтер колії 3 розряду  (посада для інваліда)
монтер колії 3 розряду укрупненої бригади з планово-попереджувальних робіт дільниці Полтава-Ромодан (посада для інваліда)
монтер колії 2 розряду 7 лінійного відділку
монтер колії 2 розряду 5 лінійного відділку
монтер колії 2 розряду 4 лінійного відділку
монтер колії 2 розряду укрупненої бригади з планово-попереджувальних робіт дільниці Полтава-Красноград
Виробничий підрозділ «Красноградська дистанція колії» 
 (05744)-7-40-57
монтер колії 2 розряду ст. Красноград (посада для інваліда)
монтер колії 2 розряду ст. Красноград (посада для інваліда)
монтер колії 2 розряду ст. Красноград (посада для інваліда)
монтер колії 2 розряду ст. Красноград (посада для інваліда)
монтер колії 2 розряду ст. Берестовеньки (посада для інваліда)
монтер колії 2 розряду ст. Берестовеньки (посада для інваліда)
монтер колії 2 розряду ст. Берестовеньки (посада для інваліда)
монтер колії 2 розряду ст. Балки (посада для інваліда)
Виробничий підрозділ «Куп'янськ-Вузлова дистанція колії»
 (05742) 7-30-19 
cигналіст 3 розряду
монтер колії 2 розряду
Виробничий підрозділ «Гребінківська дистанція колії» 
(05359) 9-52-19
водій автотранспортних засобів (автобусів, габаритна довжина від 5 до 6,5 м) ГАЗ-66 НЗАЗ довжиною 5,5 м
машиніст незнімної дрезини 6 розряду (ДГКу)
помічник машиніста незнімної дрезини 5 розряду (ДГКу)
монтер колії 2 розряду
Виробничий підрозділ «Прилуцька дистанція колії»
(04637) 9-22-19
оператор дефектоскопного візка 7 розряду
черговий по переїзду 2 розряду
Виробничий підрозділ «Основ’янська колійна машинна станція»
(057) 729-25-69
монтер колії 2 розряду
слюсар-електрик з ремонту електроустаткування 3 розряду
Виробничий підрозділ «Харків-Сортувальна колійна машинна станція»
(057) 724-62-73
монтер колії 4 розряду
монтер колії 3 розряду
машиніст залізнично-будівельних машин 5 розряду (машиніст колієукладального крану УК-25)
машиніст бульдозеру (будівельні роботи) Т-170 (125кВт) 
Виробничий підрозділ «Полтавська колійна машинна станція»
(0532) 51-23-51
монтер колії 3 розряду
Виробничий підрозділ «Люботинська колійна машинна станція» 
 (057) 724-82-87
монтер колії 4 розряду
монтер колії 3 розряду
машиніст бульдозера (будівельні роботи) 6 розряду
водій навантажувача 6 розряду
Виробничий підрозділ «Харківська дистанція захисних лісонасаджень»
(057) 724-12-11
лісоруб 3 розряду м. Харків (посада для інваліда)
лісоруб 3 розряду м. Красноград
водій автотранспортних засобів
тракторист 4 розряду
машиніст автовишки та автогідропідіймача  5 розряду
озеленювач 3 розряду 
Виробничий підрозділ «Сумська дистанція захисних лісонасаджень»
(0542) 719-348 
лісоруб  (посади для інвалідів)
лісоруб 3 розряду Сумської виробничої дільниці
тракторист 5 розряду Кириківського лісорозсадника
Виробничий підрозділ «Лубенська дистанція захисних лісонасаджень»
(0536) 19-63-19
тракторист 4 розряду
Виробничий підрозділ «Кременчуцький рейкозварювальний поїзд»
(0536) 76-34-26
машиніст електростанції пересувної 5 розряду
помічник машиніста тепловозу
зварник на машинах контактного (пресового) зварювання 5 розряду
шліфувальник 3 розряду
водій автотранспортних засобів (вантажного автомобілю в/п 29т)
Виробничий підрозділ «Харківський мостобудівний поїзд»
(057) 729-13-79
монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій 3 розряду
Виробничий підрозділ «Вагонне депо Харків-Сортувальний»
(057) 724-61-03
слюсар з ремонту рухомого складу 4 розряду
електрогазозварник 4 розряду
складач поїздів 4 розряду
токар 5 розряду
оператор котельні 4 розряду
водій автотранспортних засобів (легкового автомобіля, об’єм двигуна від 1,8 л до 3,5 л)
Виробничий підрозділ «Вагонне депо Основа» 
(057) 729-22-58
оглядач-ремонтник вагонів 4 розряду
оглядач-ремонтник вагонів 4 розряду (посада для інваліда)
оглядач-ремонтник вагонів 5 розряду
електрозварник ручного зварювання
електрозварник ручного зварювання (посада для інваліда)
токар 5 розряду
фрезерувальник  4 розряду
слюсар з ремонту рухомого складу  3 розряду
Виробничий підрозділ «Експлуатаційне вагонне депо Куп’янськ»
(05742) 7-22-26; 7-24-03
оглядач-ремонтник вагонів 4 розряду 
Виробничий підрозділ «Вагонне депо Полтава» 
 (0532) 51-22-58
cлюсар з ремонту рухомого складу 3 розряду
cлюсар з ремонту рухомого складу 4 розряду
cлюсар з ремонту рухомого складу 5 розряду
Виробничий підрозділ «Вагонне депо Кременчук» 
 (0536) 76-22-58
оглядач-ремонтник вагонів 4 розряду
оглядач вагонів 3 розряду
слюсар з ремонту рухомого складу 4 розряду
електрозварник ручного зварювання 4 розряду
електрогазозварник 4 розряду
Виробничий підрозділ «Ремонтне вагонне депо Куп’янськ»
(05742) 7-22-58
слюсар-ремонтник 4 розряду
Виробничий підрозділ «Харківська дистанція електропостачання»
(057) 724-22-69
машиніст автомотриси 6 розряду (посада для інваліда)
електромонтер контактної мережі 3 розряду (посада для інваліда)
Виробничий підрозділ «Сумська дистанція електропостачання»
(0542) 71-91-61
електромонтер тягової підстанції 5 розряду ст. Майський
Виробничий підрозділ «Полтавська дистанція електропостачання» (0532) 51-37-48
електромонтер контактної мережі 3 розряду району контактної мережі ст. Полтава-Південна
електромонтер контактної мережі 4 розряду Гребінківського району контактної мережі
електромонтер тягової підстанції 4 розряду тягової підстанції Гребінка
Виробничий підрозділ «Куп’янська дистанція електропостачання»
(05742) 7-22-69
електромонтер контактної мережі 3 розряду Чугуївського району контактної мережі
Виробничий підрозділ «Лозівська дистанція електропостачання»
(0574) 5-62-69
електромонтер контактної мережі 3 розряду
електромонтер тягової підстанції 4 розряду
Виробничий підрозділ «Основ’янська дистанція електропостачання»
(0572) 729-22-69
електромонтер контактної мережі 6 розряду Основ’янського району контактної мережі
електромонтер контактної мережі 3 розряду Зміївського району контактної мережі
начальник дистанційної майстерні
машиніст бурильно-кранової самохідної машини 5 розряду
Виробничий підрозділ «Кременчуцька  дистанція електропостачання»
(0536) 76-22-69

електромонтер тягової підстанції 5 розряду, тягової підстанції Кременчук
електромонтер контактної мережі 3 розряду, Кременчуцького району контактної мережі
Виробничий підрозділ ««Харківська дистанція
сигналізації та зв’язку» 
(057) 724-22-49
машиніст незнімної дрезини 6 розряду
Виробничий підрозділ «Лозівська дистанція сигналізації та зв’язку»
(05745) 56-2-49
електромеханік дільниці ЛАЗ ст. Лозова (посада для інваліда)
електромеханік дільниці КВП СЦБ ст. Лозова (посада для інваліда)
прибиральник виробничих приміщень поста ЕЦ ст. Мерефа (посада для інваліда)
електромонтер з ремонту та обслуговування пристроїв сигналізації, централізації та блокування поста ЕЦ ст. Мерефа 7 розряду
електромонтер з ремонту та обслуговування пристроїв сигналізації, централізації та блокування 5 розряду бригади дистанційної майстерні ст. Лозова
кабельник-спаювальник 5 розряду вузла зв’язку ст. Лозова
електромеханік СЦБ дільниці Красноград-Широкий дільниці 1 групи
електромеханік СЦБ дільниці АЛСН ст. Лозова дільниці 2 групи
електромеханік СЦБ дільниці КВП СЦБ ст. Лозова дільниці 2 групи
Виробничий підрозділ «Основ’янська дистанція сигналізації та зв’язку» 
(057) 729-22-59, 729-41-49
електромонтер СЦБ
електромеханік
машиніст мотовозу 5 розряду
Виробничий підрозділ «Полтавська дистанція сигналізації та зв’язку»
(0532) 51-22-49
електромеханік, дільниця СЦБ Супрунівка-Решетилівка
водій автотранспортних засобів
Виробничий підрозділ «Сумська дистанція сигналізації та зв’язку»
(0542) 719-449
електромеханік
Виробничий підрозділ «Кременчуцька дистанція сигналізації та зв’язку»
(0536) 76-22-49
електромеханік СЦБ
електромеханік СЦБ
електромеханік СЦБ
електромеханік зв’язку
електромеханік зв’язку
Виробничий підрозділ «Гребінківська дистанція сигналізації
та зв’язку» 
(05359) 9-52-49
електромонтер з ремонту та обслуговування пристроїв сигналізації, централізації та блокування 4 розряду ст. Прилуки
електромонтер з ремонту та обслуговування апаратури та пристроїв зв'язку 6 розряду ст. Ромни
Виробничий підрозділ «Куп’янська  дистанція сигналізації
та зв’язку» 
(05742) 7-37-13
електромонтера з ремонту та обслуговування пристроїв сигналізації, централізації та блокування 4 розряду
Виробничий підрозділ «Харківський головний
матеріально-технічний склад» (057) 729-39-56
вантажник
водій навантажувача 4 розряду
Виробничий підрозділ «Полтавська механізована дистанція навантажувально-розвантажувальних робіт» (0532) 51-45-32
водій автотранспортних засобів ст. Полтава
машиніст крана (кранівник) 5 розряду ст. Полтава
машиніст крана (кранівник) ст. Супрунівка
водій навантажувача  5 розряду ст. Прилуки
машиніст вагоповірочного вагона 5 розряду ст. Ромни
Виробничий підрозділ «Моторвагонне депо Харків»
(057) 729-24-26
слюсар з ремонту рухомого складу 3 розряду
слюсар з ремонту рухомого складу 4 розряду
маляр 3 розряду
помічник машиніста електропоїзда
Виробничий підрозділ «Моторвагонне депо Полтава»
(0532) 51-41-90
складач поїздів 4 розряду
слюсар-сантехнік  4 розряду
Виробничий підрозділ «Моторвагонне депо Люботин»
(057) 741-20-75, 724-82-29
слюсар з ремонту рухомого складу 3 розряду 
слюсар з ремонту рухомого складу 4 розряду
слюсар з ремонту рухомого складу 5 розряду
Виробничий підрозділ «Харківський  загін воєнізованої охорони»
 (057) 724-20-96
стрілець воєнізованої охорони на залізничному транспорті
Виробничий підрозділ «Полтавський  загін воєнізованої охорони»
(0532) 51-41-59
cтрілець 3 розряду ст. Полтава-Південна
cтрілець 3 розряду ст. Гребінка
cтрілець 3 розряду ст. Кременчук
провідник (вожатий) службових собак ст. Полтава-Південна
Структурний підрозділ «Харківська автобаза»
(057) 724-67-60
слюсар-електрик з ремонту електроустаткування 5 розряду
слюсар-сантехник, дільниця технічного обслуговування
водій автотранспортних засобів (вантажного автомобіля)
машиніст екскаватора одноковшового 5 розряду
Структурний підрозділ «Санаторій імені
Миколи Гоголя» м.Миргород 
 (05355) 4-66-71
механік з ремонту устаткування