Друк

Актуальна тема

07.05.2012

Обсяги колійних робіт, виконаних на залізниці, стали стимулом для розвитку вітчизняного колійного машинобудування

Обсяги виконаних колійних робіт у рамках підготовки залізничної інфраструктури до впровадження швидкісного руху стали стимулом для розвитку вітчизняного колійного машинобудування. У рамках розділення пасажирського та вантажного руху поїздів, підготовки колій до руху пасажирських поїздів на швидкостях до 160 км/год Укрзалізницею були виконані масштабні роботи з різного виду ремонту колії: від оздоровлення до глибокої модернізації.
07.05.2012

Локомотивні бригади проводять випробувальні поїздки електропоїздів «Хюндай» на маршрутах впровадження прискореного руху

6 травня завершені ходові, динамічні випробування, а також випробування впливу на колії електропоїздів «Хюндай», які проводилися фахівцями Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту, Південної залізниці і заводу-виробника. Зараз проводяться тестування і налаштування систем електропоїздів «Хюндай», а також локомотивні бригади здійснюють випробувальні поїздки на майбутніх маршрутах впровадження прискореного руху.
04.05.2012

Укрзалізниця із введенням розкладу руху поїздів на 2012 – 2013 рр. запроваджує систему пунктів пересадок

Із введенням розкладу руху поїздів на 2012-2013 роки Державна адміністрація залізничного транспорту України «Укрзалізниця» запровадить систему пасажирських перевезень із використанням пунктів пересадки пасажирів. Про це під час брифінгу повідомив начальник головного пасажирського управління Укрзалізниці Олександр Іванько.
03.05.2012

Попередня причина сходу вантажних вагонів на перегоні Борщовичі-Підбірці - злам бокової рами цистерни

3 травня в 00:25 на перегоні Борщовичі-Підбірці (Львівська залізниця) під час прямування вантажного поїзда у складі 39 вагонів допущено схід з рейок 10 вагонів - із 24-го по 33-й з голови поїзда. Попередня причина даного випадку - злам бокової рами цистерни із дизельним паливом, що належить Білоруській залізниці.
03.05.2012

Залізничники узгодили із регіональною владою новий графік руху поїздів на 2012/2013 рр.

На виконання доручення генерального директора Укрзалізниці Володимира Козака начальники шести залізниць України та їх заступники провели зустрічі із головами усіх обласних державних адміністрацій, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій. Темою зустрічей стало обговорення нового графіка руху поїздів на 2012/2013 рр., який буде введено в дію з 27 травня 2012 року.