Друк

Актуальна тема

06.02.2012

Укрзалізниця: на Донецькій дорозі простоюють 7700 напіввагонів

Укрзалізниця звертає увагу вантажовідправників на нераціональне використання вантажних вагонів, зокрема, на невиконання планових показників із навантаження та значних затримок вивантаження.
03.02.2012

Завершуються роботи зі створення Харківського міжрегіонального центру обслуговування швидкісних поїздів

Незважаючи на сильні морози, у Харківській вагонній дільниці Південної залізниці цілодобово ведуться роботи з реконструкції ремонтно-екіпірувального депо, призначеного для технічного обслуговування міжрегіональних швидкісних поїздів – «SKODA», «Hyundai» і виробництва КВСЗ (Україна).
02.02.2012

Укрзалізниця придбає у ТОВ «Уральские локомотивы» 50 електровозів

Укрзалізниця упродовж 2012-2016 років придбає 50 вантажних електровозів постійного струму у ТОВ «Уральские локомотивы». Відповідна угода була підписана 1 лютого 2012 року у м. Києві.
01.02.2012

Укрзалізниця була, є і залишиться у державній власності, — Володимир Козак

«Укрзалізниця була, є і залишиться у державній власності», — заявив Генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак, відповідаючи на питання щодо можливості приватизації майна залізниць у процесі реформування залізничного транспорту України, під час брифінгу 7 грудня 2011 року у м. Києві.
01.02.2012

Укрзалізниця: відміна курсування певних поїздів не означає втрату транспортного сполучення між містами

Укрзалізниця проаналізувала маршрути курсування пасажирських поїздів на предмет визначення попиту, економічної доцільності та технічних можливостей здійснення пасажирського руху. На підставі даних, отриманих з використанням автоматизованої системи аналізу пасажиропотоку (кількості пасажирів у кожному поїзді, зручності графіку руху, зупинок, часу на посадку-висадку) та з метою зменшення збитків у пасажирських перевезеннях, Укрзалізниця переглянула розклад руху на деяких напрямках.