Друк

Актуальна тема

30.10.2012

Конкорс на вокзалі станції Сімферополь відкриють у грудні

У Сімферополі на залізничному вокзалі завершується будівництво конкорсу – пішохідного переходу над коліями, з касами для приміського сполучення. Роботи було розпочато у січні нинішнього року на виконання доручення Президента України В.Януковича щодо модернізації інфраструктури залізничного вузла м. Сімферополя. Відкрити об’єкт планують у грудні 2012 року. Завдяки спорудженню конкурсу буде розподілено пасажиропотоки дальнього та приміського сполучення, поліпшаться умови обслуговування й безпеки пасажирів, в цілому підвищиться пропускна спроможність вокзалу станції Сімферополь.
29.10.2012

Укрзалізниця відкрила новий пішохідний міст на станції Лозова

На станції Лозова Південної залізниці було урочисто відкрито новий пішохідний міст через вісімнадцять залізничних колій станції, який з’єднав дві частини міста. До недавніх пір для пішохідного сполучення між двома частинами міста Лозова, а також для виходу на платформи і до вокзалу слугував міст з дерев'яним настилом, побудований ще у 1954 році зі старих рейок і швелерів. При цьому для певних категорій населення, наприклад, людей з обмеженими фізичними можливостями, він був практично непереборною перешкодою.
26.10.2012

Українські провідники перемогли на Міжнародному конкурсі у Москві

Провідники Південної залізниці (Харківська вагонна дільниця №1) Яна Фісіна та Ігор Сушениця стали переможцями Першого міжнародного фінального конкурсу «Кращий провідник 2012», який проходив наприкінці жовтня 2012 року у Москві.
26.10.2012

26 жовтня у Луцьку відкриють оновлений залізничний вокзал

26 жовтня 2012 року о 16:00 після капітального ремонту урочисто відкриють вокзал станції Луцьк. У заході з нагоди відкриття залізничного вокзалу візьмуть участь начальник Львівської залізниці Богдан Піх, голова Волинської обласної державної адміністрації Борис Клімчук, міський голова Луцька Микола Романюк, начальники служб залізниці.
26.10.2012

У Тернополі вісім сімей залізничників отримали житло

25 жовтня 2012 року вісім родин залізничників отримали ключі від квартир у сімейному гуртожитку у Тернополі. Привітав новоселів начальник Львівської залізниці Богдан Піх.