Друк

Актуальна тема

26.05.2012

Десятитисячний квиток на поїздку в Hyundai викуплено. Укрзалізниця розшукує переможця, який отримає дві перепустки на фінальний матч Євро-2012

Сьогодні, 26 травня, о 18:32 у міській касі Львова (каса №6) пасажиром було викуплено десятитисячний квиток на проїзд у швидкісному поїзді Hyundai. Квиток було придбано за маршрутом Львів-Київ на 8.06.2012, 7:00, вагон №4 місце №3, номер квитка ФІ269124.
25.05.2012

Укрзалізниця пропонує ознайомитися з електропоїздом Hyundai

Міжрегіональний електропоїзд подвійного струму, виробництва корейської компанії Hyundai Rotem, призначений для швидкісних перевезень пасажирів у вагонах підвищеного комфорту. Базова модель електропоїзда Hyundai – спроектована та побудована у відповідності до українських умов. Новий поїзд розвиває швидкість до 160 км/год. Усі вузли та механізми поїзда адаптовані до кліматичних, ландшафтних, технологічних умов, інфраструктури та технічних вимог Укрзалізниці.
25.05.2012

Міжрегіональний електропоїзд Hyundai вирушив у промо-рейс із Києва до Львова

Сьогодні, 25 травня, із Центрального залізничного вокзалу ст. Київ Пасажирський у промо-рейс зі столиці до Львова вирушив міжрегіональний електропоїзд Hyundai. Першими пасажирами нового поїзда стали журналісти.
24.05.2012

Для зручності пасажирів новий графік руху поїздів передбачає введення по Києву додаткових зупинок

З метою підвищення доступності та зручності залізничного транспорту в столиці України Укрзалізниця запроваджує зупинки для низки поїздів далекого сполучення на станціях «Дарниця», «Київ-Московський» та «Святошин», які знаходяться в межах міста Київ. Звертаємо увагу, що окрім зазначених станцій усі поїзди будуть мати кінцеву зупинку на центральному залізничному вокзалі станції «Київ-Пасажирський». Запровадження додаткових зупинок дозволить пасажирам заощаджувати час та швидше доїздити до місць призначення.
24.05.2012

Нові поїзди Hyundai – більш ергономічні

Конфігурація салону, розташування місць, комфорт поїздки в поїздах Hyundai відповідає світовій практиці та останнім тенденціям в сфері ергономіки і технічного дизайну. Експерти вважають, що поїздка у швидкісних поїздах набагато комфортніша, ніж в автомобільному чи авіатранспорті. Для порівняння сидіння для пасажирів І класу мають ширину 500 мм, ІІ класу – 450 мм, що відповідає санітарним нормам, які діють в Україні – 450 мм. Для порівняння крісла літаків зазвичай мають ширину від 450 мм в економ–класі до 500–550 мм у бізнес-класі.