Друк

Актуальна тема

27.07.2012

Введення єдиної автоматизованої системи перевезень кардинально змінить технологію роботи усіх господарств Укрзалізниці

Впровадження єдиної системи обробки даних Укрзалізниці (АСК ВП УЗ-Е) є фундаментальним кроком до зміни технології роботи та управління виробничим процесом в абсолютно усіх господарствах української залізниці За словами першого заступника начальника Головного управління інформаційних технологій Віктора Мішечкіна, єдина інформаційна система АСК ВП УЗ-Е здатна вирішити складні завдання забезпечення експлуатаційної роботи залізничного транспорту в умовах реформування галузі, на її основі можна вибудовувати інші функціональні системи, які навіть пропонуватимуть управлінські рішення.
26.07.2012

Укрзалізниця здійснила революційний крок у сфері інформаційного забезпечення діяльності залізничного транспорту

У липні 2012 року команда інженерів, програмістів та технічних спеціалістів Укрзалізниці реалізувала довгоочікуваний проект – запрацював Єдиний Центр обробки даних Укрзалізниці. Платформою для реалізації проекту стала розробка та підключення Єдиної автоматизованої системи керування вантажними перевезеннями Укрзалізниці (скорочено АСК ВП УЗ-Є), яка об’єднала в собі електронні бази даних з усіх шести залізниць України.
26.07.2012

Українські фахівці впровадили одну з передових автоматизованих систем керування залізничною галуззю

Із здобуттям Україною незалежності перед залізничниками постало завдання створити національну систему автоматизації перевізних процесів. Про це розповів перший заступник начальника Головного управління інформаційних технологій Укрзалізниці Віктор Мішечкін.
26.07.2012

Укрзалізниця завершує роботу над створенням електронної карти залізниць України

Укрзалізниця завершує роботу над створенням електронної карти залізниць України. Завдяки цьому стане можливим отримання у реальному часі інформації щодо місцезнаходження будь-якого поїзда, локомотива, вагона. Дані про стан основних об’єктів, переміщення рухомого складу в режимі реального часу передаватимуться до автоматизованої системи керування вантажними перевезеннями (АСК ВП УЗ-Є). Про це повідомив в інтерв’ю журналістам начальник Головного інформаційно-обчислювального центру (ГІОЦ) Укрзалізниці Володимир Мурзін.
25.07.2012

Заборгованість відшкодування перед залізницями за пільгові приміські перевезення склала 73,8 млн грн

Складну ситуацію в приміському секторі пасажирських перевезень погіршує хронічна заборгованість за пільгові перевезення громадян у приміському господарстві. За 6 місяців 2012 року перевезено громадян пільгових категорій на суму майже 144,759 млн. грн, а компенсації за перевезення пільговиків отримано лише 49%.