Друк

Актуальна тема

03.04.2012

Укрзалізниця облаштовує пасажирські платформи нішами безпеки

Укрзалізниця продовжує готувати інфраструктуру до впровадження в Україні прискореного руху електропоїздів, зокрема, залізничники ремонтують і модернізують пасажирські платформи. Уперше їх облаштовують нішами безпеки, оскільки швидкість руху на ділянках буде сягати 160 км/год. Пасажири, які очікують на платформах, зможуть захиститися від потоку повітря, створюваного експресом, у спеціальних нішах, які облаштовуються у центрі платформ.
02.04.2012

З другого квітня вступила в силу нова система формування тарифів на перевезення пасажирів

Система запрацювала відповідно до Наказу Міністерства інфраструктури України №170 від 19.03.2012 року «Про затвердження тарифів на перевезення пасажирів, багажу і вантажобагажу залізничним транспортом у внутрішньому сполученні». Загалом впродовж 2012 року вартість проїзду в купе збільшиться на 14,3%. На проїзд у плацкартних вагонах, спальних вагонах (СВ), а також на приміські перевезення - ціни не підвищаться.
02.04.2012

На маршрут Харків-Київ стали дев'ять вагонів вітчизняного виробництва

Другого квітня у перший рейс за маршрутом Харків-Київ вирушило дев'ять вагонів виробництва Крюківського вагонобудівного заводу (КВБЗ). У травні за маршрутом Харків - Київ буде курсувати новий швидкісний «Хюндай», що дозволить скоротити час подорожі орієнтовно на дві години.
29.03.2012

У 2012 році Укрзалізниця оптимізує експлуатаційні витрати

У 2012 році Укрзалізниця для своїх структурних підрозділів ставить завдання оптимізувати експлуатаційні витрати та збільшити дохідну частину. Про це під час засідання Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України, яке відбулося у Києві 28 березня, повідомив перший заступник генерального директора Укрзалізниці Сергій Болоболін. Він поінформував, що на виконання положень Галузевої угоди між Державною адміністрацією залізничного транспорту України та профспілками у проекті фінансового плану залізниць України у 2012 році передбачено підвищення тарифних ставок і посадових окладів на 19,1%.
29.03.2012

Олександр Іванько: «По кожному випадку порушення з боку провідників ми вживаємо заходів»

«У наказовому порядку ми розстаємось лише з тими, хто пускає безбілетників або намагається таємно провести через кордон якийсь товар», - розповів про заходи боротьби з порушеннями провідників начальник Головного пасажирського управління Укрзалізниці Олександр Іванько під час інтерв'ю газеті «Факти» № 56 (3554) за 29 березня 2012 року.