Друк

Актуальна тема

11.03.2014

Рух поїздів із Києва у кримському напрямку та зворотно наразі здійснюється безперебійно

Південно-Західна залізниця продовжує працювати у штатному режимі, зокрема, здійснювати рух поїздів у кримському напрямку та зворотно. Наразі перевезення здійснюються відповідно до графіку руху та без збоїв.
10.03.2014

Відставання від графіка руху поїздів на напрямку Салькове – Сиваш було викликане обривом консолі контактного проводу

Через обрив консолі контактного проводу на напрямку Салькове – Сиваш, що стався 10 березня о 13 год. 12 хв., поїзди по непарній колії курсували із відставанням від графіка руху від 1 години до 2,5 годин.
09.03.2014

Рух поїздів до Криму здійснюється у штатному режимі згідно з розкладом, однак тимчасово призупинено попередній продаж квитків на ці поїзди на найближчі дати

З технічних причин тимчасово призупинено попередній продаж квитків на поїзди у Кримському напрямку. Про відновлення продажу квитків буде повідомлено додатково.
09.03.2014

Укрзалізниця відновлює попередній продаж квитків на поїзди кримського напрямку: продаж квитків на поїзди до Криму та зворотно буде відкрито уже сьогодні

Попередній продаж квитків у кримському напрямку та зворотно буде відкрито уже сьогодні. Реалізація квитків на найближчі дати на поїзди до АР Крим тимчасово було призупинено через виникнення збоїв у автоматизованій системі продажу проїзних документів.
07.03.2014

На залізницях України жінки працюють переважно бухгалтерами, економістами, квитковими касирами, телефоністами та комерційними агентами

У залізничній галузі працюють більше 125 тисяч жінок, з них 42 тисячі – на посадах керівників та фахівців. На залізницях України та підприємствах залізничного транспорту щорічно здійснюється комплекс заходів, які спрямовані на поліпшення умов праці та санітарно-побутових умов жінок.