Друк

Актуальна тема

06.05.2014

Укрзалізниця змінила розклад руху приміських та регіональних поїздів у східному регіоні

У зв’язку з перекриттям колій сторонніми особами на перегонах Слов’янськ – Шпичкине та Красний Лиман – Форпостна Південна та Донецька залізниці внесли зміни у розклад руху приміських та міжрегіональних поїздів. До стабілізації ситуації відмінено курсування 29 приміських поїздів на Донецькій залізниці та 4 – на Південній залізниці. Окрім цього, обмежено маршрути 9 приміських поїздів по Донецькій залізниці та 10 – по Південній залізниці.
05.05.2014

Олександра Зародова призначено заступником генерального директора Укрзалізниці

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30 квітня 2014 р. № 437-р призначено Зародова Олександра Олександровича заступником генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту України. Раніше Олександр Зародов працював заступником начальника Донецької залізниці.
05.05.2014

У містах України відкрили новий сезон дитячі залізниці

На початку травня 2014 року у містах Київ, Харків, Дніпропетровськ, Донецьк, Львів, Запоріжжя, Рівне та Луцьк почали працювати дитячі залізниці. Унікальність дитячих залізниць у тому, що всю роботу (машиністів, провідників, колійників, начальників станцій, касирів) виконують юні залізничники під наглядом інструкторів. Зараз учні здають заліки педагогам-інструкторам за знаннями, набутими впродовж навчального року.
05.05.2014

Укрзалізниця змінила маршрут курсування 17 парам пасажирських поїздів східного напрямку

У зв’язку з перекриттям колій сторонніми особами на перегонах Слов’янськ – Шпичкине та Красний Лиман – Форпостна змінено маршрут курсування 17 парам пасажирських поїздів. До стабілізації ситуації вони курсуватимуть через ділянку Красноармійськ – Павлоград – Лозова. Затримка у русі зазначених поїздів може складати до 4 годин.
03.05.2014

До уваги пасажирів!

У зв‘язку з перекриттям колії на перегоні Слов’янськ – Шпичкине та Красний Лиман – Форпостна закрито продаж квитків на 17 пар поїздів та змінено маршрут їх прямування через Красноармійськ – Павлоград – Лозова