Друк

Актуальна тема

08.07.2014

Віталій Жураківський: залізничники намагаються в найкоротші терміни відкрити рух до станцій Красний Лиман та Слов’янськ

Станом на восьме липня вся колія від Харкова до Слов’янська готова для руху електропоїздів. Раніше було відновлено рух до Красного Лиману – поїзди до цієї станції пішли з Куп’янська та Харкова. Про це в інтерв’ю журналістам повідомив заступник генерального директора Укрзалізниці Віталій Жураківський.
08.07.2014

Сьогодні на дільниці Лозова-Слов’янськ відновлено рух приміських поїздів

Восьмого липня відновлено курсування до станції Слов’янськ приміського електропоїзда № 6289 Лозова–Слов’янськ, рух якого було призупинено в зв’язку з проведенням АТО. Безпечність залізничних перевезень у Слов’янську проінспектували Міністр інфраструктури України Максим Бурбак та генеральний директор Укрзалізниці Борис Остапюк.
07.07.2014

Відновлено рух електропоїздів Південної залізниці, що курсують на Донеччину

Сьогодні, 7 липня, відновлено рух усіх електропоїздів формування Південної залізниці, що курсують у напрямку Донецької області.
07.07.2014

Швидкісні поїзди Інтерсіті+ можуть курсувати за індивідуально розробленими маршрутами для групових перевезень

Українська залізнична швидкісна компанія пропонує корпоративним клієнтам нову послугу – групові перевезення швидкісними поїздами Інтерсіті+ за індивідуально розробленим маршрутом та графіком, адаптованим до потреб замовника.
07.07.2014

Залізничники розпочинають власними силами відновлювати лікарню та станцію в Красному Лимані

Вузлову лікарню та станцію у місті Красний Лиман, що постраждали під час проведення бойових дій у Донецькій області, відновлять залізничні будівельні підрозділи. Наразі на обох об’єктах вже розпочалися підготовчі роботи.