Друк

Актуальна тема

29.07.2014

Рада Укрзалізниці прийняла рішення про безоплатне перевезення громадян із місць проведення АТО

Сьогодні, 29 липня, Рада Укрзалізниці одноголосно прийняла рішення про надання благодійної допомоги – забезпечення безоплатних перевезень громадянам, які переміщуються з тимчасово окупованої території і місць проведення АТО, а також поранених та постраждалих з Майдану. Безкоштовні перевезення здійснюються за зверненням Міжвідомчого координаційного штабу з питань, пов’язаних з соціальним забезпеченням громадян.
28.07.2014

Пошкоджено ще два залізничні двоколійні мости на Донеччині

Двадцять сьомого липня на перегоні Микитівка – Вуглегірськ Донецької залізниці, на 1108 км та на 2 км, зруйновано два залізничні двоколійні мости. Вартість відновлюваних робіт уточнюється. Обстежити мости через бойові дії наразі неможливо.
28.07.2014

Через бойові дії та пошкодження залізничної інфраструктури тимчасово припинено рух поїздів із Луганська та у зворотному напрямку

Бойові дії на Сході, у тому числі в районі знаходження залізничних станцій та пошкодження залізничної інфраструктури унеможливили рух поїздів з/до Луганська. Частина поїздів курсує в об’їзд, зміненим маршрутом, частині – обмежено маршрут прямування до Ясинуватої.
25.07.2014

Укрзалізниця безкоштовно вивезла із зони АТО понад дві тисячі осіб

Щодня залізниці України призначають безпересадкові вагони для перевезення пасажирів із зони бойових дій. В оперативному режимі, за замовленнями регіональних координаційних штабів Державної служби надзвичайних ситуацій України, що діють у містах Сватове, Красноармійськ, Волноваха та Барвінкове, залізничники вивезли безкоштовно вже понад 2 тисячі людей. Усіх пасажирів провідники пригостили чаєм та печивом. Постіль також надавалася за рахунок залізниці.
25.07.2014

Через артобстріл перегону Оленівка – Рутченкове Донецької залізниці пошкоджено контактну мережу

Донецька залізниця продовжує працювати в складних умовах бойових дій. Двадцять четвертого липня о пів на першу ночі через артобстріл перегону Оленівка – Рутченкове було зупинено рух поїздів з Донецька в напрямку Маріуполя та Сімферополя. Затримано більш ніж на дві години пасажирські поїзди: № 342 Сімферополь – Луганськ, № 6117 Ясинувата – Маріуполь та ще 15 вантажних поїздів. Наразі тривають ремонтні роботи з відновлення енергопостачання.