Друк

Актуальна тема

16.04.2014

Заборгованість облдержадміністрацій за перевезення пільговиків у приміських поїздах за І квартал 2014 року перевищила 58 млн грн.

З січня по березень 2014 року у приміському сполученні залізниці України перевезли пасажирів пільгових категорій на 72 млн грн., а отримали від облдержадміністрацій компенсацій 14 млн грн. або лише 19,7%.
16.04.2014

Укрзалізниця розв’язує проблему неритмічності постачання запчастин та матеріалів для залізничного транспорту

Невдовзі в Укрзалізниці буде розв’язано одну з найгостріших проблем для багатьох підрозділів залізничної галузі – несвоєчасне забезпечення господарств та структурних підрозділів залізниць запчастинами, матеріалами та обладнанням. Про це повідомив генеральний директор Укрзалізниці Борис Остапюк під час наради з керівниками лінійних структурних підрозділів Укрзалізниці.
15.04.2014

Укрзалізниця впроваджує нові принципи роботи в організації перевезень вантажів залізничним транспортом

Генеральний директор Укрзалізниці Борис Остапюк поставив перед залізничниками першочергові завдання зі збільшення обсягів вантажообігу, підвищення якості послуг та організації інтерактивного спілкування з клієнтами залізниць. Про це стало відомо під час спільної наради фахівців головного комерційного управління Укрзалізниці з операторами, експедиторами, вантажовласниками та іншими учасниками перевізного процесу. На зустрічі також були представлені нові принципи роботи в організації перевезень вантажів залізничним транспортом.
15.04.2014

У День довкілля залізничники висадили майже 40 тисяч дерев та кущів

У рамках щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» працівники залізниць України 12 квітня традиційно провели День довкілля. За інформацією управління екологічної безпеки Укрзалізниці, у суботнику взяли участь майже 136 тис. залізничників.
15.04.2014

Укрзалізниця у 2013 році надала допомогу ветеранським організаціям на суму 167,5 млн грн.

Сьогодні, 15 квітня, генеральний директор Укрзалізниці Борис Остапюк провів зустріч із керівниками ветеранських та профспілкових організацій залізниць України. Учасники наради обговорили питання соціальної підтримки ветеранів, а також підготовки до святкування Дня Перемоги.