Друк

Актуальна тема

15.10.2018

Поїзд Хорол – Кременчук затримано в дорозі через зухвале побиття провідника пасажиром у стані алкогольного сп’яніння

Учора, 14 жовтня, поїзд № 6668/6667 Хорол – Кременчук було затримано в дорозі майже на півтори години через травмування провідника цього поїзда пасажиром, який перебував у стані алкогольного сп’яніння. У лікарні Кременчука медики діагностували у залізничника закритий перелом кісток носа зі зміщенням перенісся.
14.10.2018

Вітаємо захисників України всіх поколінь!

Пишаємося колегами-залізничниками, які з перших днів АТО боронили країну і продовжують нести службу в зоні бойових дій. Пам’ятаємо та шануємо ратний подвиг залізничників – ветеранів Другої світової війни.
12.10.2018

Залізничники навчатимуть запобігати травмуванню та відвідають понад 3,5 тис. навчальних закладів і підприємств

У жовтні залізничники розпочали місячник профілактично-роз’яснювальної роботи з населенням для запобігання невиробничому травматизму. Працівники галузі читають тематичні лекції учням шкіл, ліцеїв та коледжів, студентам вищих навчальних закладів, працівникам підприємств, що розташовані поблизу залізничних колій.
12.10.2018

Понад 3 тис. крадіжок вантажів та елементів інфраструктури залізничного транспорту зафіксовано з початку року

Злочинні групи розбирають верхню будову колії, демонтують трансформаторні шафи, крадуть кабелі зв’язку. Так, 10 жовтня на перегоні Сухачівка – Діївка невідомі особи викрали 40 м кабелю, внаслідок чого було затримано 9 приміських та дальніх поїздів. Даний злочин розслідується правоохоронцями.
12.10.2018

Поліція затримала вандалів, які пошкодили вагон електрички на Київщині

Як стало відомо від представників Національної поліції України у м. Фастові станом на 12 жовтня встановлено та затримано кількох осіб, причетних до пошкодження вагону електропоїзда. Ними виявилися місцеві підлітки. Наразі проводяться слідчі дії.