Друк

Актуальна тема

21.03.2017

Укрзалізниця не ремонтувала Дебальцівський вузол у 2015 році

ПАТ «Укрзалізниця» офіційно повідомляє, що жодних колійних робіт силами або за кошт Укрзалізниці на Дебальцівському вузлі у 2015 році не проводилося. ПАТ «Укрзалізниця» не проводить колійні роботи на окупованих територіях та не виділяє кошти на це.
21.03.2017

ПАТ «Укрзалізниця» запроваджує абсолютно нові підходи при роботі з клієнтом, - член правління ПАТ «Укрзалізниця» Іренеуш Василевський

Чи є вже позитивні зміни у вирішенні проблеми дефіциту вагонів, коли запрацює формульний підхід при закупівлі дизпального, коли буде індексований тариф на вантажні перевезення, які плани з модернізації та домовленості з китайською компанією CRRC – на ці та інші питання «Портам України» відповів член правління ПАТ «Укрзалізниця» Іренеуш Василевський.
21.03.2017

За два місяці 2017-го Укрзалізниця перевезла понад 6 млн тонн матеріалів для будівництва доріг, - Войцех Балчун

Укрзалізниця сприяє якнайшвидшому відновленню та будівництву автомобільних доріг України. Так, з початку 2017 року залізничним транспортом перевезено 6,2 млн тонн будівельних матеріалів, що використовуються для будівництва автошляхів.
20.03.2017

Завдяки ефективнішій операційній роботі за два місяці 2017 року Укрзалізниця на 9% збільшила обсяги вантажоперевезень, - Войцех Балчун

Укрзалізниця в січні-лютому поточного року перевезла 53,7 млн тонн вантажів, що на 9% більше відповідного показника минулого року. Досягти такого результату вдалося завдяки ефективнішому використанню рухомого складу й покращенню операційної роботи та логістики.
20.03.2017

До Великодня Укрзалізниця призначила 6 додаткових поїздів і збільшила періодичність курсування 3 графікових поїздів

Для зручних подорожей під час великодніх свят з 13 по 18 квітня Укрзалізниця призначила 6 додаткових поїздів: з Києва до Харкова, Львова, Ковеля та Дніпра, а також зі Львова й Харкова до Ужгорода. Крім того, для виїзду громадян на великодні свята збільшено періодичність курсування 3 графікових поїздів у популярних напрямках.