Друк

Актуальна тема

20.04.2017

У 2017 році Укрзалізниця на оновлення рухомого складу планує спрямувати 12,5 млрд грн, - Іренеуш Василевський

ПАТ «Укрзалізниця» планує суттєво збільшити інвестиції в оновлення рухомого складу – зокрема, у поточному році спрямувати на ці цілі понад 12,5 млрд грн. Про це сьогодні в Києві під час II Українського інфраструктурного форуму повідомив член правління товариства Іренеуш Василевський.
20.04.2017

Дивіться просто зараз пряму трансляцію форуму залізничників у Харкові: «Новий вектор розвитку соціальної інфраструктури»

Регіональна філія «Південна залізниця» приймає в Харкові форум «Новий вектор розвитку соціальної інфраструктури». Захід, участь у якому беруть понад 100 представників усіх філій ПАТ «Укрзалізниця», проходить у ФСК «Локомотив» за адресою: Харків, вул. Велика Панасівська, 90/1. Онлайн-трансляція форуму відбувається на офіційному каналі ПАТ «Укрзалізниця» в Youtube.
20.04.2017

На найближчі п’ять днів Укрзалізниця призначила 12 додаткових поїздів на популярних напрямках та додаткові рейси 4 графікових поїздів

Для зручного виїзду громадян після великодніх свят на 20-ті числа квітня Укрзалізниця призначила ще кілька додаткових поїздів. Ними зможуть скористатися пасажири, які планують подорожі до столиці з Запоріжжя, Одеси, Херсона та Миколаєва, а також з Одеси до Львова. Загалом з 20 по 25 квітня курсуватимуть 12 додаткових поїздів, ще 4 графікові поїзди в ці дні здійснять додаткові рейси.
19.04.2017

19 квітня з Києва на Схід країни відправиться 7-й агітаційний поїзд «Труханівська Січ»

Сьогодні, 19 квітня зі станції Київ-Пасажирський на Схід України вирушає 7-й агітаційний поїзд «Труханівська Січ». Поїзд призначений Укрзалізницею на прохання активістів громадської організації «Коло Медіа», в рамках реалізації Програми Президента України з підтримки національної єдності. Спеціальний поїзд № 922/921 Київ – Лисичанськ – Київ курсуватиме до 25 квітня за маршрутом Харків – Лисичанськ – Рубіжне – Дружківка – Покровськ – Бахмут – Харків – Київ.
19.04.2017

20-21 квітня в Харкові відбудеться форум залізничників «Новий вектор розвитку соціальної інфраструктури»

20-21 квітня регіональна філія «Південна залізниця» прийматиме в Харкові форум «Новий вектор розвитку соціальної інфраструктури». Захід, участь у якому братимуть понад 100 представників усіх філій ПАТ «Укрзалізниця», проходитиме у ФСК «Локомотив» за адресою: Харків, вул. Велика Панасівська, 90/1.