Друк

Актуальна тема

09.02.2018

Для ефективної взаємодії портів і припортових станцій створюємо окрему дирекцію, – Євген Кравцов

У 2018 році ПАТ «Укрзалізниця» посилює взаємодію з портами та припортовими станціями. Для цього в товаристві буде створено окремий виробничий підрозділ з управління припортовими станціями. Це дирекція залізничних перевезень з організації взаємодії портів та припортових станцій (ДН-5). Про це розповів в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов під час робочого візиту на Одещину.
08.02.2018

Додаткові поїзди - імпульс розвитку туристичного потенціалу Карпат, - Євген Кравцов

Укрзалізниця призначила вже шість додаткових поїздів у західному напрямку в лютому. «Завдяки роботі залізничників ще більше людей матимуть можливість насолодитися карпатськими краєвидами та зимовими видами спорту. Покращуючи логістику в напрямку перлини Західної України – Карпат – ми стимулюємо розвиток туристичного потенціалу, а отже, економічного розвитку регіону», - прокоментував в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
08.02.2018

ПАТ «Укрзалізниця» пропонує клієнтам можливість підписати електронні договори

ПАТ «Укрзалізниця» нову договірну кампанію з укладання договорів пропонує клієнтам здійснити в електронному вигляді. Зроблено це для зручності клієнтів та прискорення реєстрації нового договору в автоматизованих системах. У перші дні договірної кампанії клієнти уклали вже близько 700 нових договорів.
07.02.2018

Укрзалізниця почала призначати додаткові поїзди на 8 Березня

Укрзалізниця пропонує пасажирам планувати подорожі до Міжнародного жіночого дня – 8 Березня. «На ці святкові вихідні (а їх буде аж 4) вже призначено 9 додаткових поїздів. Найближчими днями за найпопулярнішими напрямками ще призначимо додаткові поїзди», - повідомив на своїй сторінці у Twitter в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
07.02.2018

Укрзалізниця представила учасникам транспортного ринку положення нового договору щодо вантажоперевезень

Учора, 6 лютого, в Києві пройшло обговорення нового договору щодо надання послуг з перевезення вантажів як у вагонах ПАТ «Укрзалізниця», так і у вагонах, що належать іншим власникам. Нові договори діятимуть у зв’язку із запровадженням дерегуляції вагонної складової тарифу та уведенням в дію нового порядку визначення плати за використання власних вагонів ПАТ «Укрзалізниця».