Друк

Актуальна тема

20.06.2018

Укрзалізниця – перша державна компанія, наглядову раду якої сформовано за новою процедурою відбору її незалежних членів, - Євген Кравцов

ПАТ «Укрзалізниця» стала першою серед державних компаній, якій Кабінет Міністрів України затвердив склад наглядової ради. Сформована вона за безпрецедентною для України процедурою, а законодавством раді надано більше повноважень – вона буде виконувати не лише контролюючі, а й управлінські функції. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
20.06.2018

За 5 місяців 2018 року Укрзалізниця майже в 4 рази покращила фінансовий результат своєї діяльності, – Євген Кравцов

За 5 місяців 2018 року Укрзалізниця майже в 4 рази покращила фінансовий результат своєї діяльності порівняно з відповідним періодом 2017 року. Це дає всі підстави очікувати на позитивний фінансовий результат компанії за перше півріччя 2018 року, повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
20.06.2018

Залізничники відновили колії в Дніпрі, де через розкрадання її верхньої будови сталося сходження вантажного поїзда

Залізничники близько 7-ої ранку завершили відновлення рейкошпальної решітки колії в Дніпрі, де через розкрадання її верхньої будови сталося сходження вантажного поїзда. Роботи проводилися всю ніч, було замінено близько 250 м колій. Наразі продовжується відновлення пристроїв енергопостачання.
19.06.2018

Зловмисники пустили під укіс вантажний поїзд у Дніпрі - через крадіжку верхньої будови колії зійшли з рейок локомотив та вагони

Сьогодні, 19 червня 2018 року, близько 4-ї ночі на станції Нижньодніпровськ-Вузол через крадіжку верхньої будови колії сталося сходження локомотива та 15 вантажних вагонів. Про інцидент повідомлено правоохоронні органи, на місці працює комісія ПАТ «Укрзалізниця».
19.06.2018

Укрзалізниця планує до кінця літа запустити євроколією поїзд Мукачево – Будапешт

До кінця літа Укрзалізниця планує запустити євроколією обіцяний поїзд Мукачево – Будапешт. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.