Друк

Актуальна тема

21.04.2017

Войцех Балчун: перший квартал цього року Укрзалізниця закінчила з позитивним фінансовим результатом, збільшила обсяги перевезень пасажирів і вантажів

За 1 квартал 2017 року ПАТ «Укрзалізниця» отримало позитивний фінансовий результат, тоді як за відповідний період минулого року товариство мало негативний фінансовий результат – збиток понад 2 млрд грн. Також Укрзалізниця своєчасно сплатила поточні податки та обов’язкові платежі до бюджету й державних цільових фондів.
21.04.2017

Войцех Балчун: Заявами про відставку керівництва ПАТ «Укрзалізниця» міністр інфраструктури прикриває власну некомпетентність і непрофесійність. Черговий приклад – анонс тестового потяга в «нікуди»

Фахівці Укрзалізниці та експерти-транспортники розмірковують, яким чином уже влітку цього року запустити тестовий вантажний поїзд Україна – Іран, що його 19 квітня анонсувало Мінінфраструктури. Каменем спотикання стала відсутність 160 км залізничної колії на території Ірану. Щоб добудувати мережу, знадобляться роки, вважають експерти.
21.04.2017

У суботу, 22 квітня, у складі поїзда № 94/93 Мінськ – Одеса курсуватимуть додаткові вагони в сполученні Київ – Одеса – Київ

Для задоволення підвищеного попиту пасажирів на перевезення з Києва в одеському напрямку Укрзалізниця включила додаткову групу вагонів в сполученні Київ-Одеса-Київ до складу поїзда № 94/93 Мінськ – Одеса, що курсуватиме 22 квітня. Загалом у період з 19 по 25 квітня курсуватиме 13 додаткових поїздів та груп вагонів на популярних маршрутах, ще 4 графікові поїзди в ці дні здійснять додаткові рейси.
20.04.2017

Укрзалізниця презентує свої можливості та послуги на міжнародному транспортному ринку в ході виставки TRANSCASPIAN 2017 в Азербайджані

ПАТ «Укрзалізниця» запрошує партнерів відвідати стенд компанії на 16-й Каспійській міжнародній виставці «Залізнична інфраструктура і рухомий склад, морська індустрія, авіація і транспортно-логістичні послуги» (TRANSCASPIAN 2017). Виставка відбудеться 26 – 28 квітня у м. Баку. Під час заходу товариство презентує свої можливості та послуги на міжнародному ринку транспортних послуг та логістики.
20.04.2017

Войцех Балчун у Мінську бере участь у засіданні Організації співдружності залізниць (ОСЗ)

Делегація Укрзалізниці на чолі з головою правління товариства Войцехом Балчуном 20 – 21 квітня 2017 року в м. Мінськ (Республіка Білорусь) бере участь у XXXII засіданні Конференції генеральних директорів (відповідальних представників) залізниць ОСЗ. У засіданні, організованому Білоруською залізницею, беруть участь делегації залізниць 28 країн, що входять до складу ОСЗ.