Друк

Актуальна тема

22.09.2017

У ДРС відбулося обговорення проекту наказу Мінінфраструктури про індексацію тарифів на залізничні вантажні перевезення

У Державній регуляторній службі України 22 вересня відбулося обговорення проекту наказу Мінінфраструктури про індексацію тарифів на залізничні вантажні перевезення. У заході взяли участь представники бізнес-асоціацій, Мінінфраструктури, Мінекономрозвику, АМКУ, ПАТ «Українська залізниця» та народні депутати України. Більшість учасників обговорення в ході відкритого діалогу підтримали необхідність індексації та наміри Укрзалізниці інвестувати доходи від зміни вантажних тарифів у оновлення рухомого складу і розвиток вітчизняного залізничного машинобудування.
21.09.2017

На прохання мешканців Приазов’я Укрзалізниця продовжила на вересень – жовтень курсування літнього поїзда № 227/228 Київ – Бердянськ

На численні прохання мешканців південної частини Запорізької області та громадян, які приїжджають на оздоровлення до курортів Бердянська, Укрзалізниця продовжила на осінній період курсування літнього поїзда № 227/228 Київ – Бердянськ. Він курсуватиме з 22 вересня по 15 жовтня через день.
21.09.2017

На Придніпровській залізниці відбулася науково-практична конференція з питань актуалізації перевізного процесу

Упродовж трьох днів представники ПАТ «Укрзалізниця», його регіональних філій, наукових закладів залізничного транспорту обговорювали шляхи формування ефективної моделі перевізного процесу в умовах реформування галузі та демонополізації ринку залізничних перевезень.
21.09.2017

В.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов проінспектував локомотивне депо Київ-Пасажирський

В.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов 21 вересня проінспектував роботу локомотивного депо Київ-Пасажирський – одного з найстаріших підприємств галузі. Це спеціалізована база для усіх видів обслуговування та ремонту пасажирських електровозів, які наразі працюють майже на усій мережі залізниць.
20.09.2017

Укрзалізниця налагоджує діалог з виробниками матеріалів для верхньої будови колії

Укрзалізниця працює над удосконаленням тендерної документації, скороченням термінів розрахунків за поставлену продукцію та розглядає можливість перегляду розміру гарантійного забезпечення торгів. Про це під час наради з виробниками продукції для верхньої будови колії та представниками СБУ і НАБУ повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.