Друк

Актуальна тема

13.12.2018

Через падіння дерева та обрив контактної мережі можливі затримки окремих пасажирських поїздів західного напрямку

Через падіння дерева на Київщині, внаслідок чого було обірвано залізничну контактну мережу, у дорозі затримується низка пасажирських поїздів. Випадок стався о 05:12 на 51-ому км перегону Клавдієво – Бородянка.
13.12.2018

Минулої доби з негодою боролися понад 5 тис. залізничників

У зв’язку з погіршенням погодних умов на території Україні впродовж 12 грудня залізничники активно долучилися до снігоборотьби. Зокрема, від снігу очищувалися колії, перони, стрілочні переводи. Упродовж минулої доби основні заходи проводилися на території регіональних філій «Південно-Західна залізниця», «Південна залізниця» та «Одеська залізниця», де товщина снігового покрову подекуди сягала 27 см.
13.12.2018

Укрзалізниця прийняла в експлуатацію 8 локомотивів General Electric та один із них вже відправила у свій перший рейс

Сьогодні Укрзалізниця прийняла в експлуатацію 8 локомотивів виробництва General Electric та один із них відправила у перший рейс. Тепловоз TE33AС «Тризуб» у складі вантажного поїзда прямує за маршрутом Мелітополь – Волноваха – Маріуполь та здійснює перевезення залізорудного концентрату.
13.12.2018

Закупівлю дизпального Укрзалізниця здійснить за ринковою ціною

Ціну за 32 тисячі тонн дизельного палива, яка сформувалася під час останніх аукціонів на Prozorro 12 грудня, буде знижено. Про готовність переглянути його вартість у бік зменшення під час підписання договорів Укрзалізницю в офіційних листах повідомили переможці торгів. Така можливість передбачена Законом України «Про публічні закупівлі» та Договором поставки, який використовується при постачанні дизельного палива.
12.12.2018

Укрзалізниця запускає поїзд зі Львова до Перемишля з 20 грудня

З 20 грудня цього року Укрзалізниця запускає новий поїзд № 90/89 Львів – Перемишль. Поїзд курсуватиме цілий рік у дні підвищеного пасажиропотоку та розпочне перевозити пасажирів уже під час цьогорічних святкових перевезень – з 20 грудня по 7 січня, згідно з графіком.