Друк

Актуальна тема

13.02.2018

Укрзалізниця першою серед компаній країни підписала договір на купівлю дизельного пального із застосуванням формульного ціноутворення

12 лютого ПАТ «Укрзалізниця» та ТОВ «Анвітрейд» підписали договір на придбання дизельного пального із застосуванням формульної зміни ціни з урахуванням котирувань Platts. Відповідно до нього Укрзалізниця придбає 40 тисяч тонн дизелю для потреб галузі. У прес-конференції з нагоди підписання договору взяли участь перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов та в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
13.02.2018

У січні 2018 року зафіксовано 297 випадків незаконних втручань в роботу залізниці – 13 осіб вдалися до злочинів повторно

У січні 2018 року зафіксовано 297 випадків незаконних втручань в роботу залізниці, 175 з яких могли вплинути на безпеку руху поїздів. Викрадення деталей на головних магістралях, де курсують вантажні та пасажирські поїзди, становлять загрозу безпеці руху.
12.02.2018

Укрзалізниця підпише договір на постачання дизельного пального для потреб залізничної галузі із застосуванням формульної ціни

Сьогодні, 12 лютого о 18:00 відбудеться підписання договору на постачання дизельного пального для потреб залізничної галузі.
12.02.2018

Клієнти ПАТ «Укрзалізниця» з початку нової договірної компанії підписали 1400 договорів

ПАТ «Укрзалізниця» продовжує роботу з укладання нових договорів з вантажовласниками та експедиторами щодо надання послуг з перевезення вантажів у вагонах ПАТ «Укрзалізниця» та інших власників. Нові договори діятимуть у зв’язку із запровадженням дерегуляції вагонної складової тарифу та уведенням у дію нового порядку визначення плати за використання власних вагонів ПАТ «Укрзалізниця».
09.02.2018

Снігові опади не вплинули на рух поїздів

Упродовж минулої ночі 1150 залізничників прибирали від снігу вокзали, станції та колії. Найбільше снігу випало на території регіональних філій «Південно-Західна залізниця», «Львівська залізниця» та «Одеська залізниця». Наразі затримок поїздів через негоду немає, Укрзалізниця повністю забезпечує рух пасажирських та вантажних поїздів.