Друк

Актуальна тема

09.08.2018

До Дня незалежності України Придніпровська залізниця призначила додаткові приміські поїзди в приазовському напрямку

Для забезпечення потреб пасажирів у перевезеннях у вихідні та святкові дні з нагоди Дня незалежності України Придніпровська залізниця призначила на 24 та 26 серпня курсування приміських поїздів сполученням Дніпро-Головний – Генічеськ – Дніпро-Головний.
08.08.2018

Перший локомотив General Electric сьогодні вже відправиться до України, – Євген Кравцов

Сьогодні перший локомотив TE33AC із заводу General Electric Transportation у Ері, штат Пенсильванія, відправиться до України. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
08.08.2018

Укрзалізниця збільшила на 24 % кількість вагонів для перевезення щебеневої продукції на адресу асфальтних заводів Закарпаття

У першому півріччі 2018 року Укрзалізниця збільшила на 24 % кількість вагонів для перевезення щебеневої продукції на адресу асфальтних заводів Закарпаття. Так, за 6 місяців цього року було відвантажено на адресу зазначених підприємств 5358 вагонів, а за аналогічний період минулого року – 4125 вагонів.
08.08.2018

За 7 місяців 2018 року Укрзалізниця перевезла майже 18 млн тонн збіжжя

Впродовж 7 місяців 2018 року, за оперативними даними, залізничним транспортом перевезено 17,7 млн тонн зерна та зернових вантажів, з них 13,3 млн тонн – експорт. Укрзалізниця в повному обсязі забезпечує транспортування пред'явлених до перевезення зернових вантажів.
08.08.2018

Швидкісний поїзд «Тарпан» здійснив експериментальну поїздку в сполученні Львів – Ужгород – Львів

У ніч із 7 на 8 серпня цього року відбулась експериментальна поїздка двосисистемного швидкісного електропоїзда ЕКр1 «Тарпан» виробництва ПАТ «Крюківсьбкий вагонобудівний завод» («КВБЗ») на дільниці Львів – Лавочне – Мукачево – Ужгород. Рейси за цим маршрутом та зворотно пасажирський поїзд здійснив із метою визначення можливості курсування на цій дільниці, зокрема для підтвердження динамічних характеристик рухомого складу, визначення максимальних швидкостей руху тощо.