Друк

Актуальна тема

29.05.2017

Стартував проект GoCamp2017, покликаний популяризувати іноземні мови

Сьогодні, 29 травня 2017 року, на Центральному залізничному вокзалі в Києві стартував цьогорічний проект GoCamp2017. На заході зібралися іноземні волонтери з більш ніж 100 країн світу. Від ПАТ «Укрзалізниця» волонтерів вітали голова правління товариства Войцех Балчун, члени правління Іренеуш Василевський та Марек Залесний.
29.05.2017

У День захисту дітей на привокзальних площах 6 міст Укрзалізниця проведе дитячий флешмоб «Разом у майбутнє»

З нагоди Дня захисту дітей 1 червня о 12:00 на привокзальних площах у Києві, Львові, Одесі, Харкові, Дніпрі й Лимані відбудеться перший всеукраїнський залізничний флешмоб «Разом у майбутнє». Під час флешмобу діти крейдою на асфальті намалюють майбутнє нашої країни. Найактивніші учасники отримають солодкі подарунки. Також на дітей чекає святкова розважальна програма та майстер-класи.
29.05.2017

«В екстремальних умовах наші результати роботи в Укрзалізниці цілком пристойні», – Войцех Балчун

За рік роботи в ПАТ «Укрзалізниця» голови правління Войцеха Балчуна покращені всі параметри роботи: у пасажирському, вантажному секторах перевезень та фінансовій діяльності товариства. Про це Войцех Балчун повідомив 29 травня на засіданні логістичного комітету в Американській торговельній палаті в Україні. Він зазначив, що ефективність роботи менеджменту та покращення результатів роботи товариства відзначили як незалежні аудитори, так і іноземні партнери – учасники міжнародного ринку перевезень.
28.05.2017

Група дітей, що потрапила в аварію на Хмельниччині, повернулася до Києва

Група дітей, що 27 травня подорожувала в поїзді, який потрапив в аварію на Хмельниччині, вже повернулася до Києва. Поїзд №140 Кам'янець-Подільський – Київ з дітьми прибув до Києва 28 травня згідно з графіком руху о 5:07.
27.05.2017

Унаслідок зіткнення вантажного та пасажирського поїздів на Хмельниччині постраждало 6 людей

27 травня о 5:55 годині по ст. Нігин Хмельницької області сталося зіткнення пасажирського поїзда № 139 Київ - Кам’янець-Подільський з маневровим локомотивом вантажного поїзда. В результаті цієї транспортної події стався схід одного пасажирського вагона та локомотива. За попередньою інформацією, легкі травми отримали 6 пасажирів.