Друк

Актуальна тема

20.04.2018

Молодь ПАТ «Укрзалізниця» вперше об’єдналася за часи незалежності України для спільної мети – створення Стратегії молодіжної політики

Сьогодні в ПАТ «Укрзалізниця» працює близько третини від загальної чисельності всіх працівників товариства молоді віком до 35 років. Для вирішення багатьох завдань, що стоять перед залізницею, потрібні висококваліфіковані та відповідальні професіонали, відкриті до нових знань і постійного саморозвитку, які можуть працювати на рівні міжнародних стандартів, тож категорію молоді товариство розглядає як свій стратегічний актив.
19.04.2018

Укрзалізниця веде переговори з інвесторами щодо створення логістичного терміналу в Ковелі, – Євген Кравцов

ПАТ «Укрзалізниця» спільно з Мінінфраструктури та європейськими фондами проводить переговори щодо залучення інвестицій у створення великого логістичного терміналу в Ковелі Волинської області. Зокрема, планується відновлення 65 км євроколії та будівництво вантажного терміналу. Про це повідомив в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, виступаючи під час ІІІ Українського інфраструктурного форуму’18, який проходить 19 квітня в Києві.
19.04.2018

Залізничні вокзали мають стати прибутковими, – Євген Кравцов

Вокзальні комплекси Укрзалізниці повинні приносити компанії стабільний прибуток. Для їх ефективного використання до кінця року планується об’єднати всю мережу залізничних вокзалів в одну вертикаль – вокзальну компанію. Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов сьогодні під час III Українського інфраструктурного форуму’18, який проходить у Києві.
19.04.2018

Укрзалізниця розглядає фінансовий лізинг як інструмент залучення інвестицій у сферу локомотивної тяги, - Євген Кравцов

Укрзалізниця запропонувала ринку механізм фінансового лізингу як інструмент залучення приватних інвестицій в оновлення локомотивного парку. Про це заявив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов під час III Українського інфраструктурного форуму’18.
19.04.2018

Завантаження українських вагонобудівних підприємств та збільшення парку вантажних вагонів – реальний ефект від проведеної дерегуляції – Євген Кравцов

У першому кварталі 2018 року вітчизняні вагонобудівні підприємства отримали замовлень від приватних компаній, що працюють на ринку вантажних перевезень, на виготовлення понад 1 тисячі вагонів. Такий жвавий інтерес приватних операторів до будівництва вантажних вагонів та збільшення власного парку рухомого складу – це важливий і очікуваний Укрзалізницею ефект від проведеної на початку цього року дерегуляції вагонної складової тарифу. Про це сьогодні у своєму виступі на ІІІ Українському інфраструктурному форумі в Києві повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.