Друк

Актуальна тема

22.06.2018

У Черкасах затримано злочинну групу, яка брала кошти за проїзд негабаритного вантажу через міст

За сприяння працівників департаменту безпеки ПАТ «Укрзалізниця» управління захисту економіки Національної поліції України в Черкаській області затримало злочинну групу, яка брала кошти у підприємців за проїзд негабаритного вантажу через міст над Дніпром.
21.06.2018

Керівники Укрзалізниці та General Electric Transportation обговорили хід виконання угоди про будівництво локомотивів

Сьогодні, 21 червня 2018 року, в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов провів зустріч із президентом та генеральним директором General Electric Transportation Рафаелем Сантаною. Сторони обговорили низку актуальних питань співробітництва з оновлення та модернізації парку локомотивів для Укрзалізниці в рамках підписаної на початку цього року угоди про партнерство. Зокрема, Укрзалізниця та General Electric готуються до оголошення офіційного тендеру на сервісне обслуговування локомотивів у рамках угоди про співпрацю.
21.06.2018

Цьогоріч у відомчих оздоровчих закладах Укрзалізниці вже відпочили понад 1,2 тис. ветеранів галузі

Від початку 2018 року у відомчих оздоровчих закладах відпочили вже 1222 непрацюючі пенсіонери-залізничники. Вони зміцнюють здоров’я в санаторіях «Медичний центр реабілітації залізничників» у Хмільнику, «Світязянка» в Трускавці, санаторії імені Миколи Гоголя в Миргороді, медико-реабілітаційному центрі лікарні села Клубівка.
21.06.2018

На Полтавщині продовжуються спроби диверсій для дестабілізації роботи залізниці: цього разу вчинили замах на життя локомотивної бригади

21 червня на перегоні Кременчук – Потоки невідомі особи вчинили диверсію, яка могла призвести до катастрофи та загрожувала життю локомотивної бригади. Так, зловмисники підвісили пакет із камінням до автомобільного мосту, під яким у той час проїжджав локомотив. Унаслідок цього розбито лобове скло локомотива. На щастя, локомотивна бригада не постраждала та змогла справитися з керуванням. Про випадок повідомлено правоохоронні органи.
20.06.2018

Усього за півтори доби придніпровські залізничники повністю відновили залізничну інфраструктуру на місці сходження вантажного поїзда в місті Дніпро – наразі рух поїздів здійснюється у звичному режимі

Після проведення комплексу відновних робіт на Придніпровській залізниці відкрили рух поїздів колією, яка зазнала пошкоджень у результаті сходження з рейок вантажного поїзда в районі станції Нижньодніпровськ-Вузол (м. Дніпро).