Друк

Актуальна тема

23.03.2017

24 березня о 9:00 Київ зустрічатиме п’ятий поїзд Єднання України «Труханівська Січ»

Завтра, 24 березня, о 09:00 на Центральному залізничному вокзалі в Києві відбудеться урочиста зустріч 5-го поїзда Єднання України «Труханівська Січ». Проект реалізовувався за підтримки ПАТ «Укрзалізниця» та тривав 16 діб. За цей час поїзд побував у 13 містах, де були проведені соціальні, суспільно-освітні та культурні заходи.
23.03.2017

На шкільні канікули Укрзалізниця призначила 6 додаткових поїздів та збільшила періодичність курсування 4 графікових поїздів

На період шкільних канікул Укрзалізниця призначила ще 3 додаткові поїзди, які здійснять рейси між Києвом та Ворохтою, Одесою та Львовом, Одесою та Харковом. Загалом з 24 березня по 3 квітня курсуватимуть 6 додаткових поїздів у різних напрямках.
23.03.2017

Залізничники беруть участь у ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Балаклії

Пожежні потяги регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» направлені на локалізацію пожежі на військовому складі Міністерства оборони у місті Балаклія Харківської області.
23.03.2017

Для безпеки пасажирів змінено маршрути курсування пасажирських поїздів у напрямку Костянтинівки, Бахмута та Лисичанська

У зв’язку з перервою руху на станції Балаклія, пов’язаною з вибухом боєприпасів на військовому складі, з 23 березня змінено маршрути курсування пасажирських поїздів у напрямку Костянтинівки, Бахмута та Лисичанська.
22.03.2017

До Великодня Укрзалізниця призначила ще один додатковий поїзд на захід країни

Для зручного виїзду пасажирів на Великдень у західному напрямку Укрзалізниця призначила ще один додатковий поїзд – № 231 Дніпро – Івано-Франківськ. Загалом на пікові дати з 13 по 18 квітня вже призначено 7 додаткових поїздів у популярних напрямках та збільшено періодичність курсування 3 графікових поїздів.