Друк
12.10.2017

Готуємо Укрзалізницю до зими не в кабінетах, а в депо, – Євген Кравцов

Забезпечити поїзди вугіллям для опалення, сформувати достатній його запас у регіональних філіях, видати працівникам спецодяг та спецвзуття, привести до повної  готовності котельні, пункти обігріву. Такі завдання  поставив керівникам господарств Укрзалізниці в.о. голови правління товариства Євген Кравцов в ході наради з підготовки до зими, що відбулася 12 жовтня на технічній пасажирській станції «Дарниця».

За словами керівника Укрзалізниці, перевіряти стан готовності до зими є дієвим не на основі звітів, а безпосередньо на залізничних об’єктах. Тому нараду провели на технічній пасажирській станції «Дарниця». Тут також обговорили і перспективи використання цеху №3, що буде збудований після затвердження його проекту Кабінетом Міністрів України. Євген Кравцов доручив керівникам господарств Укрзалізниці найближчим часом забезпечити необхідні обсяги вугілля для опалення вагонів, працівникам вчасно видати належну кількість зимового  спецодягу та взуття, покращити постачання на склади та з них у депо, закінчити підготовку рухомого складу.

Також Євген Кравцов зауважив, що із запровадженням нового графіка руху поїздів, який почне діяти з 10 грудня, будуть пропонуватися пасажирам нові сервіси, такі як послуга харчування у поїздах далекого сполучення, градація поїздів за категоріями: комфорт, стандарт і економ, призначатимуться нові поїзди. Він також розповів, що для провідників пасажирських вагонів планується придбати нову форму з якісної та зручної тканини.  

З метою контролю, вже на початку наступного тижня Євген Кравцов проведе селекторну нараду з керівниками регіональних філій товариства щодо ходу підготовки до роботи галузі в зимовий період.