Друк
12.10.2017

Упродовж місяця в ключових депо Укрзалізниці мають бути запроваджені сучасні технології підготовки поїздів до рейсу, – Євген Кравцов

Делегація ПАТ «Укрзалізниця» у складі представників найбільших пасажирських вагонних депо товариства відбула до Мінська для обміну досвідом з білоруськими колегами. Про це сьогодні під час наради щодо підготовки до зими, що відбулася на технічній пасажирській станції «Дарниця», повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

 

За словами керівника Укрзалізниці, українські залізничники мають перейняти досвід білорусів у підготовці та екіпіруванні поїздів до рейсу. «Залізничники Білорусі мають гарну технологію санітарної підготовки поїздів до рейсу,  миття тощо. Ці технології вже впродовж місяця мають бути запроваджені в наших ключових депо. Білоруська залізниця славиться передовими технологіями в пасажирському господарстві, тож отримані знання та досвід стануть у нагоді нашим фахівцям на шляху до підвищення рівня пасажирського сервісу», -  зазначив Євген Кравцов.