Друк
13.09.2017

СБУ затримала першого заступника начальника одного з департаментів Укрзалізниці

За сприяння департаменту безпеки ПАТ "Укрзалізниця" Службою безпеки України затримано "на гарячому" під час отримання першої частини неправомірної вигоди у розмірі 70 тис. доларів США першого заступника начальника одного з департаментів Укрзалізниці.

За повідомлення СБУ, зазначена особа користуючись підтримкою високопосадовців, що донедавна обіймали в підприємстві керівні посади, безпосередньо та через посередника вимагала 300 тис. доларів США щодо працевлаштування на керівну посаду в одній з філій ПАТ «Укрзалізниця». 

При цьому, однією з основних вимог з боку вимагальника, був аванс у розмірі 70000 доларів США.

З огляду на обставини справи, співробітниками СБУ в одному з ресторанів Києва сьогодні було затримано  першого заступника начальника одного з департаментів Укрзалізниці, після отримання першої частини неправомірної вигоди у вигляді передплати у розмірі 70 тис. доларів США.

Зазначені заходи відбулися за тісної співпраці департаменту безпеки Укрзалізниці та Служби безпеки України. Як зазначив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, керівництво компанії надає всебічне сприяння у розслідувані інших епізодів протиправної діяльності затриманої особи. Тривають слідчі дії.