Друк
11.08.2017

Володимир Кістіон представив колективу залізничників тимчасового виконувача обов’язків голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова

Євгена Кравцова на посаді тимчасового виконувача обов’язків голови правління ПАТ «Укрзалізниця» колективу залізничників 11 серпня представив Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон. Він наголосив, що перед Укрзалізницею уряд ставить глобальні завдання, передусім завершити корпоратизацію, запропонувати європейські стандарти корпоративного управління, реалізувати стратегію розвитку галузі.

Віце-прем’єр-міністр України підкреслив, що знання, досвід та розуміння проблем галузі Євгена Кравцова служитимуть розвитку Укрзалізниці та реалізації завдань Уряду. «Очікування уряду досить високі – передусім забезпечення розвитку галузі та руху вперед. До роботи Укрзалізниці є чіткі вимоги: прозорість, максимальне підвищення ефективності, щоб це відчували і пасажири, і вантажовідправники, оскільки найоб’єктивнішу оцінку завжди може дати споживач послуг. Переконаний, що Євген Кравцов зможе реалізувати ті непрості завдання,  які стоять перед галуззю. Він людина не нова для колективу, не потребує значного часу на вивчення стану галузі», - зазначив  Володимир Кістіон.

Він подякував за роботу Войцеху Балчуну на посаді голови правління товариства, зазначив, що було започатковано багато позитивних справ. «Це було його особисте рішення і уряд задовольнив заяву Войцеха Балчуна. Ми з великою повагою ставимося до його рішення. За 14 місяців його роботи довелося зустрітися із непростими викликами», - сказав Віце-прем’єр-міністр України. Він назвав колектив залізничників потужним та здатним максимально працювати на результат.  

Євген Кравцов подякував Уряду України за довіру та підтримку. «Успіх може бути тільки спільним. Зі свого боку робитиму усе для того, щоб досягти поставлених завдань». Серед своїх першочергових кроків на посаді він назвав покращення якості обслуговування у пасажирському секторі, проведення аудиту роботи товариства, удосконалення закупівельних процедур.

Нагадаємо, що за завданням Уряду незабаром має бути оголошено конкурс з відбору кандидата на посаду голови правління ПАТ «Укрзалізниця».

Довідка.

Розпорядженням КМУ від 9 серпня 2017 р. № 512-р виконання обов’язків голови правління публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» з 10 серпня 2017 р. тимчасово покладено на члена правління ПАТ  «Укрзалізниця» Євгена Кравцова до призначення в установленому порядку голови правління.

Постановою КМУ від 9 серпня 2017 р. № 551 Євгена Кравцова введено до складу правління  ПАТ «Укрзалізниця».