Друк
21.04.2017

З 1 по 14 квітня понад 78 тисяч залізничників взяли участь у щорічній акції «За чисте довкілля»

Упродовж квітня в структурних підрозділах ПАТ  «Укрзалізниця» тривають заходи в рамках щорічної акції «За чисте довкілля». За два тижні на роботи з озеленення, благоустрою, упорядкування парків, скверів і газонів, очищення водних джерел і об’єктів вийшли понад 78 тис. залізничників. Акція триватиме до кінця квітня.

 

За два тижні працівники галузі впорядкували понад 413 тис. гектарів газонів, ліквідували 1273 несанкціоновані сміттєзвалища, більшість із яких розташовувались на територіях населених пунктів, прилеглих до земель залізничного транспорту, висадили 6 тис. дерев та 4,4 тис. кущів. Площа прибраних територій перевищила 5 тис. гектарів.

Працівники виробничих підрозділів Укрзалізниці також упорядковували території дитячих, спортивних та господарських майданчиків, фарбували бордюри, паркани, огородження, білили дерева, облаштовували обеліски й пам’ятники воїнам, ремонтували та приводили до належного санітарно-естетичного стану об’єкти інфраструктури.

Активну участь у заходах взяли працівники регіональних філій ПАТ «Укрзалізниця». Так, львівські  залізничники, зокрема, впорядкували 12 водних джерел та побілили майже 34 тис. пог. м бордюрів, очистили меморіальну дошку Георгію Кірпі, постаменти «Героїв небесної сотні» та «Загиблим залізничникам в АТО», а також понад 12 км залізничних колій.

Площа прибраних територій працівниками регіональної філії «Придніпровська залізниця» складає понад 187 га. Також  залізничники очистили від сміття та бруду понад 500 пог. м берегів річок, впорядкували 2 сквери та 3 пам’ятники.

Донецькі залізничники впорядкували 6 пам’ятників, 2 меморіальні  комплекси, 2 місця почесних поховань, 3 сквери, очистили від сміття 75,2 м  прибережних смуг, привели в належний стан 8 об’єктів інфраструктури.

Працівники регіональної філії «Південна залізниця» побілили біля 38 тис. пог. м  бордюрів та країв платформ, понад 2,4 тис. дерев, упорядкували 20 одиниць меморіальних комплексів та пам’ятників, очистили 437,63 км залізничних колій.  

Нагадаємо, щорічна всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля» проводиться в структурних підрозділах ПАТ «Укрзалізниця» щорічно навесні на виконання Указу Президента від 06.08.98 № 855 «Про День довкілля», розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів».