Друк

Актуальна тема

15.02.2019

За рік дії формульного ціноутворення Укрзалізниця закупила 257 тисяч тонн дизпального, – Євген Кравцов

За рік закупівель дизельного пального із застосуванням принципів формульної зміни ціни та врахуванням цінових котирувань Platts Укрзалізниця закупила 257 тисяч тонн дизпального. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов у Facebook. За його словами, Укрзалізниця стала першою державною компанією в Україні, яка відважилась на цей крок і вже повністю перейшла на закупівлю дизелю за формульною ціною.
15.02.2019

Зменшення боргового портфеля Укрзалізниці та фінансова ефективність компанії – фактори залучення інвестицій у галузь, – Євген Кравцов

Завдяки покращенню операційної ефективності та збільшенню доходів Укрзалізниця скоротила свій борговий портфель з 34,2 млрд грн у грудні 2017-го до 30,8 млрд грн в серпні 2018 року.
14.02.2019

Стратегія розвитку Укрзалізниці вже майже готова та незабаром буде представлена Уряду, – Шевкі Аджунер

Наглядова рада АТ «Укрзалізниці» та менеджмент компанії завершують роботу над розробкою стратегії розвитку Укрзалізниці. Наразі вже існує цілісна стратегія, яку одностайно схвалила наглядова рада компанії та яка незабаром буде представлений уряду. Про це в інтерв’ю розповів голова наглядової ради товариства Шевкі Аджунер ІА «Укрінформ».
14.02.2019

Черговий аукціон продемонстрував реальну ринкову вартість перевезень у зерновозах Укрзалізниці за маршрутними відправками, – Андрій Рязанцев

Укрзалізниця 13 лютого 2019 року провела на електронних майданчиках «ProZorro.Продажі» перші аукціони з продажу послуг на перевезення в зерновозах власності компанії за маршрутними відправками. Учасникам ринку було запропоновано загалом 540 вагонів.
14.02.2019

До кінця лютого наглядова рада Укрзалізниці визначить кваліфікаційні критерії для членів нового правління, – Шевкі Аджунер

У лютому поточного року наглядова рада Укрзалізниці узгодить кваліфікаційні критерії для членів правління компанії та до закінчення першого півріччя визначиться з його новим складом. Про це в інтерв’ю ІА «Укрінформ» повідомив голова наглядової ради товариства Шевкі Аджунер.