Друк

Актуальна тема

20.08.2018

На Дніпропетровщині залізничники виявили чоловіка, що заліз на опору контактної мережі

Сьогодні о 9:45 на перегоні Ігрень – Іларіонове, що на Дніпропетровщині, виявлений сторонній чоловік, що сидів на опорі контактної мережі. На звернення залізничників чоловік реагував неадекватно.
19.08.2018

Пасажирам, які не встигли на пересадку, надано місця в інших поїздах

Пасажирів у Львові, які через запізнення поїзда не встигли пересісти на інші рейси, пересаджено до інших поїздів. У даний час всі пасажири вже відправлені і перебувають у дорозі.
17.08.2018

Керівники наглядової ради та правління Укрзалізниці відвідали Фастівське моторвагонне депо Південно-Західної залізниці

Керівники Укрзалізниці здійснили інспекційний огляд роботи Фастівського моторвагонного депо Південно-Західної залізниці. Ключове підприємство з ремонту електропоїздів відвідали голова наглядової ради товариства Шевкі Аджунер, член наглядової ради Крістіан Кун, в.о. голови правління товариства Євген Кравцов та члени правління Желько Марчек і Ремігіуш Пашкевич.
17.08.2018

Два ДТП, одне з них смертельне, спровокували водії на коліях та переїздах Укрзалізниці минулої доби

Вчора на залізничних коліях та переїздах водії спровокували дві дорожньо-транспортні пригоди, одна з них – смертельна. Так, 16 серпня 2018 року о 15:42 на станції Волочиськ Хмельницької області вантажний автомобіль ВАЗ в’їхав у бік вагона вантажного поїзда, що стояв на 3-ій колії. Внаслідок зіткнення загинув водій 1968 року народження. Біля місця зіткнення автодороги немає. Випадок розслідується.
17.08.2018

Укрзалізниця має достатні запаси дизпального для стабільної роботи галузі

Нісенітницею, провокацією та абсолютною дезінформацією назвав повідомлення про нібито дефіцит пального, що почали поширювати деякі ЗМІ, директор філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця» Євген Нікітін. За його словами, станом на сьогодні запасу пального в компанії достатньо на 8 діб безперебійної роботи. Відвантаження та постачання раніше законтрактованого пального відбувається в щоденному режимі. Зокрема, наразі свого відвантаження відповідно до діючих договорів очікують 43 тис. тонн дизелю.