Друк

Актуальна тема

20.07.2018

Удосконалення законів про залучення інвестицій дозволить оновити залізничну галузь, – Укрзалізниця

Покращення законодавчої бази у сфері залучення інвестицій необхідне залізничній галузі для розвитку великих інфраструктурних проектів, і Укрзалізниця вітає покращення законодавства в цій сфері. Про це йшлося на презентації Дорожньої карти реформ транспортної інфраструктури 20 липня 2018 року в Києві.
20.07.2018

Я вірю в те, що успіх Укрзалізниці з якісною роботою Наглядової ради не забариться, - Володимир Гройсман

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та представники Уряду провели зустріч із членами новосформованої Наглядової ради ПАТ «Укрзалізниця». У ній також взяв участь в.о. голови правління товариства Євген Кравцов.
19.07.2018

Укрзалізниця створила оперативну групу, покликану підвищити ефективність перевізного процесу

Укрзалізниця створила постійно діючу оперативну групу, яка займається питаннями підвищення ефективності роботи всіх учасників перевізного процесу. Цю ініціативу підтримали та долучилися до її роботи представники асоціацій та об’єднань підприємств гірничо-металургійного та енергетичного комплексів країни.
17.07.2018

Наглядова рада ПАТ «Укрзалізниця» вирішила організаційні питання своєї роботи та презентувала громадськості першочергові плани

Підсумком першого засідання новосформованої Наглядової ради стала низка питань організаційного характеру. Зокрема, було обрано голову, заступника голови Наглядової ради та корпоративного секретаря ПАТ «Укрзалізниця». Про першочергові кроки органу управління товариством члени Наглядової ради та в.о. голови правління компанії Євген Кравцов розповіли сьогодні під час прес-конференції в головному офісі товариства.
17.07.2018

Розпочала роботу Наглядова рада ПАТ «Укрзалізниця»

Сьогодні, 17 липня, розпочала роботу новосформована Наглядова рада ПАТ «Укрзалізниця». Члени Наглядової ради, що зібралися на своє перше засідання після затвердження оновленого складу Кабінетом міністрів України, розглядають низку установчих питань, що стосуються організації роботи ради.