Друк

Актуальна тема

14.12.2018

Євген Кравцов: значне прискорення обігу тяги – результат вже перших рейсів тепловоза GE, що вчора вийшов на маршрут

Вже перші рейси тепловоза General Electric, що вийшов вчора на маршрут, засвідчили, що у цих локомотивів значно швидший обіг порівняно з існуючим парком. Таким чином локомотив TE33AС здатен зробити більшу кількість поїздок за зміну, ніж локомотиви, що працювали раніше на цих маршрутах. Про це повідомив керівник Укрзалізниці Євген Кравцов.
14.12.2018

Майже мільярд доларів інвестує Укрзалізниця в економіку країни наступного року, – Євген Кравцов

Майже мільярд доларів інвестицій в оновлення основних фондів передбачає проект консолідованого фінансового плану Укрзалізниці на 2019 рік. Документ попередньо схвалено Наглядовою радою товариства та передано до причетних міністерств. Про це повідомив керівник Укрзалізниці Євген Кравцов.
14.12.2018

Залізничники продовжують очищати від снігу інфраструктуру

Залізничники продовжують очищати від снігу колії, перони, стрілочні переводи й іншу інфраструктуру. Упродовж минулої доби в роботах взяли участь понад 6,3 тисячі залізничників, було задіяно 5 снігоочисних колійних машин. Роботи проводилися майже на всій території України.
14.12.2018

Уряд схвалив покроковий план реформи корпоративного управління Укрзалізниці

Кабінет Міністрів України, який є акціонером Укрзалізниці, 12 грудня 2018 року схвалив покроковий план дій з корпоративного управління компанії. В Уряді зазначають, що ці зміни впроваджуватимуться відповідно до кращих світових практик управління державними компаніями та мають сприяти підвищенню якості послуг для пасажирів і клієнтів залізничного транспорту.
14.12.2018

Укрзалізниця з 16 грудня призначила новий поїзд № 3/4 Запоріжжя – Дніпро – Ужгород

Укрзалізниця призначає «Нічний експрес» № 3/4 Запоріжжя – Дніпро – Ужгород. Поїзд сформований з вагонів, що пройшли капітально-відновлювальний ремонт, а його графік складений з урахуванням побажань пасажирів. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook керівник Укрзалізниці Євген Кравцов.