Друк

Актуальна тема

18.05.2018

Керівник Укрзалізниці провів нараду із представниками найбільших підприємств ГМК

В.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов провів термінову нараду із представниками найбільших підприємств гірничо-металургійного комплексу України. Він поінформував присутніх про стан перевезень та ознайомив із заходами, яких Укрзалізниця вживає для забезпечення організації безперебійного процесу доставки вантажів.
18.05.2018

Укрзалізниця надасть АрселорМіттал тепловози та локомотивні бригади

Для організації роботи залізничного цеху ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Укрзалізниця надасть 11 тепловозів ЧМЕ з бригадами. Окрім цього, ці потужності можуть бути збільшені за рахунок тепловозів серії ТЕМ і локомотивних бригад ПрАТ "Київ-Дніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту".
18.05.2018

Укрзалізниця потребує стратегічної підтримки держави для розв’язання існуючих проблем, – Олександр Мушенок

Укрзалізниця потребує стратегічної підтримки держави для розв’язання існуючих проблем. На сьогодні, як і впродовж усіх 25 років незалежності України, галузь самостійно не в змозі розв’язати гострі питання. Про це під час засідання комітету Верховної Ради з питань транспорту повідомив перший заступник голови профспілки залізничників і транспортних будівельників України Олександр Мушенок.
18.05.2018

Представники Укрзалізниці взяли участь у роботі 68-го засідання Ради з залізничного транспорту держав-учасників Співдружності

Делегація ПАТ «Укрзалізниця», яку очолює в.о. голови правління компанії Євген Кравцов, взяла участь у 68-ому засіданні Ради з залізничного транспорту держав-учасників Співдружності в Бішкеку (Киргизька Республіка). Під час засідання проведено низку переговорів із представниками залізничних адміністрацій держав-учасників Співдружності.
18.05.2018

На засіданні парламентського комітету з питань соціальної політики було презентовано об’єктивні дані про оплату праці та соціальний захист залізничників

Укрзалізниця за останні 4 роки майже вдвічі збільшила фонд заробітної плати залізничників та розширила соціальні гарантії для працівників. Про це під час засідання Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення повідомив директор з економіки і фінансів ПАТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев.