Друк

Актуальна тема

19.01.2019

Уже з 20 січня за дотриманням громадського порядку на Центральному залізничному вокзалі в Києві пильнуватиме Нацполіція, – Євген Кравцов

У неділю, 20 січня 2019 року, на Центральному залізничному вокзалі в Києві почне працювати Сервісна служба Національної поліції, працівники якої слідкуватимуть за дотриманням громадського порядку. Цілодобове чергування на вокзалі здійснюватимуть бійці підрозділу патрульної поліції з охорони громадського порядку (ТОР). Про це повідомив голова правління Укрзалізниці Євген Кравцов.
18.01.2019

Володимир Кістіон офіційно представив колективу Євгена Кравцова як голову правління АТ «Укрзалізниця»

Колективу АТ «Укрзалізниця» 18 січня 2019 року офіційно представлено Євгена Кравцова на посаді голови правління акціонерного товариства. У заході взяли участь Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон, міністр інфраструктури України Володимир Омелян, заступник голови наглядової ради АТ «Укрзалізниця» Даніель Білак.
18.01.2019

Придніпровська залізниця наполягає на ритмічній роботі вантажовідправників

Неритмічне робота вантажовідправників, нераціональне використання ними рухомого складу ускладнюють оптимальну організацію вантажних перевезень, призводять до необґрунтованих нарікань на роботу залізниці, яка має достатні ресурси, щоб здійснювати перевезення вантажів у плановому режимі.
18.01.2019

Під час зимових свят Укрзалізниця перевезла понад 3 млн пасажирів

Під час новорічно-різдвяних свят у пасажирських і швидкісних поїздах Укрзалізниця перевезла 3 млн 139 тис. пасажирів. Це на 76 тис. пасажирів або на 2 % більше, ніж за минулорічні зимові свята.
18.01.2019

Починаючи з 30 січня поїзд «Чотири столиці» курсуватиме частіше, – Євген Кравцов

Починаючи з 30 січня 2019 року міжнародний поїзд «Чотири столиці» №31/32 Київ – Мінськ – Вільнюс – Рига курсуватиме частіше: один раз на чотири дні замість одного разу на тиждень. Про це повідомив голова правління Укрзалізниці Євген Кравцов.