Друк

ЗМІ про Укрзалізницю

17.08.2017

Евгений Кравцов: в компании должен быть руководитель без каких-то приставок

Это второе пришествие Евгения Кравцова в качестве и.о. председателя правления в «Укрзализныцю». В 2016 году он уже исполнял обязанности руководителя, правда всего 3 месяца. Затем был назначен первым заместителем министра инфраструктуры и возглавлял набсовет УЗ. Какими будут цели и задачи на этот раз, Евгений Кравцов рассказал в эксклюзивном интервью DATA.ua.
20.06.2017

Войцех Балчун, голова правління ПАТ “Укрзалізниця”: Не маю наміру бути “весільним генералом” в Укрзалізниці"

Для успішної конкуренції у сфері міжнародних перевезень Укрзалізниця встановила промоційні ціни на деякі міжнародні маршрути. Про це повідомив голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Балчун в інтерв’ю ІА «Укрінформ».
02.06.2017

Соціальний — не безкоштовний

Коли залізничники призначають нові приміські маршрути — місцева влада завжди має ножиці для перерізування червоної стрічки. Аякже, треба засвідчити своє піклування про містян! А от коли потрібно перерахувати кошти за перевезення пільговиків — більшість робить вигляд, що не знає, як це зробити, мовляв, немає на те законних підстав. Чому одні місцеві ради частково компенсують витрати компанії на організацію соціальних перевезень, а інші не вважають це за потрібне, і, нарешті, коли відбудеться обіцяна монетизація транспортних пільг — з’ясовували журналісти «Магістралі».
31.05.2017

Евгений Кравцов: Мы рассматриваем идею либерализации цен на пассажирские билеты

Сполучення з Росією, ціни, вагони, тарифи, стратегію розвитку Укрзалізниці та інші актуальні теми - в інтерв'ю голови наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця" Євгена Кравцова для РБК-Україна.