Друк

ЗМІ про Укрзалізницю

16.05.2017

Коли конкурент наступає на п’яти

Підприємства, які роками диктували конкурсні умови державі, змушені були знизити ціни на свою продукцію. Проаналізував ситуацію в галузі залізничного транспорту Станіслав Прокопчук, "Урядовий кур'єр".
27.03.2017

За лаштунками високих цін

Йосип Остапюк, «Магістраль».
23.03.2017

Вантажні перевезення на шляху до лібералізації

Відкриття ринку залізничних перевезень, заплановане у проекті нового закону «Про залізничний транспорт», передбачатиме нові правила ведення бізнесу. ПАТ «Укрзалізниця» готується до змін заздалегідь. Для цього намічено створити потужного перевізника — UZ Cargo, — що буде здатен диктувати умови на ринку. Про те, як іде процес, нам розповів керівник робочої групи з утворення компанії, начальник філії «Центр транспортної логістики» ПАТ «Укрзалізниця» (ЦТЛ) Сергій Підгородецький.
14.02.2017

Культурна сторона пральні

Частина пасажирів поїздів далекого сполучення використовує білизну як серветки, забруднюючи її майонезом чи кетчупом. У результаті майже 500 комплектів постільної білизни на добу доводиться відправляти на перепрання працівникам бази обслуговування пасажирів вагонної дільниці Київ-Пасажирський. Чому? Бо для відбілювання простирадл і наволочок з першого разу не вистачає можливостей спеціальних потужних машин, які використовує залізнична пральня.
14.02.2017

Приміські сміттєвози, або Чому пасажири себе не поважають?

Кореспондент «МагістралІ» проінспектувала електрички після рейсу й поспілкувалась з прибиральницями, які борються за їх чистоту й порядок. Тож розповімо про те, що найчастіше лишають пасажири після себе, чому вони смітять і як з цим боротися.