Друк

ЗМІ про Укрзалізницю

28.09.2016

Войцех Балчун: Всі 100 днів стара система показувала, що так легко не віддасть управління УЗ

На виставці залізничного транспорту InnoTrans 2016, що відбулась у Берліні, DATA.UA вдалося поспілкуватися з очільником «Укрзалізниці» Войцехом Балчуном. Пропонуємо інтерв’ю про те, хто бажає долучитися до модернізації Укрзалізниці, чи є місце у цьому процесі вітчизняним виробникам, про нелегкі перші 100 днів у правлінні ПАТ, а також подальші кроки на цій посаді.
23.09.2016

Тяга до клієнта Марека Залєсного

У новій команді правління ПАТ «Укрзалізниця» Марек Залєсний відповідає за вантажні перевезення. Як фахівець, що має успішний досвід роботи в приватній і державній залізничних компаніях, збирається розв’язувати хронічні проблеми Укрзалізниці останніх років — зменшення частки ринку перевезень, що припадають на власні вагони компанії, та колосальне падіння транзиту? Які кроки здатні збалансувати тарифну політику? Коли ж слід чекати на створення державного оператора залізничних перевезень UZ Cargo?
22.09.2016

Глава "Укрзализныци" В.Балчун: Необходимость инвестиций в ж/д отрасль составляет $1 млрд ежегодно в течение 20 лет

Эксклюзивное интервью главы правления ПАО "Укрзализныця" Войцеха Балчуна информационному агентству "Интерфакс-Украина"
08.06.2016

"Укрзализныця" возродит паровозы – интервью с главой сектора ретро-железной дороги

Как "Укрзализныця" будет восстанавливать исторические вагоны и локомотивы, где они будут ремонтироваться, за какие средства и какая судьба ждет их в будущем? Об этом в интервью порталу ЦТС рассказал глава сектора ретро-железной дороги УЗ Владислав Плахотнюк.
29.03.2016

«Укрзализныця» переоборудует вагоны для людей с инвалидностью, — Бреус

И.о. директора по пассажирским перевозкам и сервису ПАТ «Укрзализныця» Игорь Бреус рассказывает о расширении железнодорожной инфраструктуры для людей с ограниченными возможностями