Друк

ЗМІ про Укрзалізницю

03.11.2017

Євген Кравцов, в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця»: Укрзалізниця має рухати країну вперед

З підписанням Асоціації з ЄС Україна зобов’язалась протягом семи років реформувати одну з найважливіших державних монополій – транспортну монополію Укрзалізниці. Доки у Верховній Раді йдуть дискусії з приводу рамкового закону, який окреслить напрямки та механізми змін, в самому підприємстві зміни вже йдуть. Насамперед у корпоративному управлінні, модернізації та боротьбі з корупцією. Напередодні Дня залізничника Укрінформ поспілкувався з в.о. голови правління Укрзалізниці Євгеном Кравцовим, який розповів, коли ж українці зможуть нарешті відчути ефект від зусиль по реформуванню галузі.
28.09.2017

И.о. главы "Укрзализныци" Кравцов: Мы готовы к диалогу по объему повышения грузовых тарифов несмотря на отсутствие контраргументов индексации на 22,5%

Эксклюзивное интервью исполняющего обязанности председателя правления ПАО "Укрзализныця" Евгения Кравцова агентству "Интерфакс-Украина".
22.09.2017

5 вопросов о вагонах и локомотивах УЗ. Отвечает Иренеуш Василевский

На презентации Стратегии развития "Укрзализныци" до 2021 года член правления компании Иренеуш Василевский рассказал о планах УЗ по обновлению подвижного состава, а также видении развития тяги и ремонта подвижного состава.
12.09.2017

Євген Кравцов: Настав час не для виживання, а для розвитку залізничного транспорту

Євген Кравцов упевнений, що необхідно вірити в успіх реформ компанії та в те, що наша стратегічна галузь вже в недалекій перспективі здатна продемонструвати значні результати, зокрема, позитивні зрушення незабаром зможуть відчути й самі залізничники. Про те, як ефективно подолати хронічні проблеми залізничного транспорту України та вивести його на новий рівень розвитку, які саме кроки для цього будуть зроблені, в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов розповів у інтерв’ю газеті «Магістраль».