Друк

ЗМІ про Укрзалізницю

05.06.2018

Євген Кравцов: "Без доган і штрафів потяги в Україні не їздять"

32-річний виконуючий обов'язки керівника "Укрзалізниці" Євген Кравцов переконаний, що без матеріальних стимулів примусити людей працювати ефективно неможливо. Це та багато інших актуальних питань він обговорив із кореспондентом Петром Биляном.
27.02.2018

Швидше, зручніше, дорожче: Чого чекати пасажирам Укрзалізниці в 2018-му

Фінансовий план на 2018 рік, залізничне сполучення з аеропортом «Бориспіль», три десятки тепловозів General Electric, зростання цін на залізничні квитки та ринкові ціни на вантажні перевезення. Укрзалізниця стала одним з ключових ньюзмейкерів останніх тижнів. «Громадське» поспілкувалося з виконувачем обов'язків голови правління компанії Євгеном Кравцовим про те, як Укрзалізниця зароблятиме, на що витрачатиме й чого чекати пасажирам.
15.02.2018

И.о. главы "Укрзализныци" Евгений Кравцов: "Укрзализныце" нужно выплатить 39 миллиардов гривен долгов

Исполняющий обязанности руководителя «Укрзализныци» Евгений Кравцов в интервью УНИАН рассказал, как планирует бороться с корупцией и неэффективностью работы компании, почему в 2018-м грядет новое повышение цен на перевозки пассажиров и грузов, и как можно восполнить хроническую нехватку подвижного состава.
20.11.2017

Євген Кравцов: Не можу сказати, що "Укрзалізниця" існує без прив'язки до Дубневичів

Новий керівник "Укрзалізниці" розповів про вплив братів Дубневичів на компанію, мільярдні розкрадання, тарифи на пасажирські та вантажні перевезення і ноу-хау, які найближчим часом планують запровадити в УЗ.