Друк

Новини

17.02.2012

Після електрифікації пропускна спроможність ділянки Запоріжжя-Пологи-Комиш-Зоря збільшиться на 25%

На виконання Програми електрифікації залізниць України на 2011-2016 роки по Придніпровській залізниці заплановано електрифікувати ділянку Запоріжжя – Пологи – Комиш-Зоря. У 2012 році має з’явитися проект електрифікації.
16.02.2012

Залізничники до кінця квітня обладнають вокзали інформаційними вказівниками для гостей та учасників Євро–2012

На вокзалах Києва, Харкова, Львова та Донецька триває робота з брендування та ознакування до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи в 2012 році з футболу. До кінця квітня на вказаних вокзалах буде оновлено інформаційні вказівники для пасажирів з дублюванням англійською мовою. Окрім того, після погодження з оргкомітетом Євро-2012, планується розмістити банери з символікою та логотипом чемпіонату та інформаційні вказівники англійською мовою, які допоможуть туристам відразу віднайти шлях до міста, метро, трамваю, таксі.
16.02.2012

Південна залізниця відкрила після реконструкції вокзал у м. Красноград

Цього тижня після кардинального оновлення вокзал Красноград (Харківська область) прийняв перших пасажирів. Роботи з реконструкції вокзального комплексу та всієї інфраструктури станції Красноград (колійного розвитку, систем СЦБ і зв язку, енергопостачання тощо) почалися в минулому році у зв язку з впровадженням швидкісного руху на дільниці Київ - Полтава - Красноград - Лозова - Донецьк.
16.02.2012

Гендиректор Укрзалізниці поінформував Президента про плани щодо закупки вагонів Крюківського заводу

Укрзалізниця планує закупити тисячу вантажних вагонів виробництва ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод». Про це Президента України Віктора Януковича поінформував генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак під час відвідування заводу у межах робочої поїздки Полтавською областю.
16.02.2012

Укрзалізниця: нова логістика вантажоперевезень спрямована на розвиток галузі та задоволення потреб економіки

Враховуючи занепокоєність вантажовласників щодо забезпечення перевезень вантажів та за дорученням Прем'єр-міністра України Миколи Азарова 8 лютого поточного року в Укрзалізниці відбулася нарада під головуванням першого заступника генерального директора Сергія Болоболіна.