Друк

Новини

26.03.2012

На Південній залізниці ведуться пусконалагоджувальні роботи по введенню в експлуатацію електропоїздів «Хюндай»

Наступного тижня розпочнуться випробування першого електропоїзда виробництва «Hyundai Rotem» за участю фахівців Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту, Південної залізниці та заводу-виробника. Графіки проведення випробувань корейських і чеських електропоїздів були узгоджені на нараді під головуванням першого заступника генерального директора «Укрзалізниці» Миколи Сергієнка 22 березня в управлінні Південної залізниці. За його словами, міжвідомча комісія «Укрзалізниці» прийме нові електропоїзди в дослідну експлуатацію в першій декаді травня.
26.03.2012

Друга група фахівців Південної залізниці проходить підготовку у навчальному центрі компанії «Шкода вагонка» в Чехії

25 березня в Прагу вилетіла група працівників електровозного депо Харків-«Жовтень». У складі групи головний технолог депо, майстер, слюсарі з ремонту рухомого складу і машиністи. У самому електровозному депо Харків-«Жовтень» для навчання локомотивних бригад, які будуть обслуговувати «Шкоди», підготовлений технічний кабінет, обладнаний усім необхідним.
26.03.2012

Працівники поїзних бригад для електропоїздів «Шкода» розпочинають навчання у Харківському центрі професійної освіти

26 березня в Харківський центр професійної освіти Південної залізниці прибуває група працівників поїзних бригад, які пройдуть двотижневе навчання для роботи на електропоїздах «Шкода». У групі — 42 провідники і 7 начальників поїздів Харківської вагонної дільниці, які пройшли ретельний добір.
22.03.2012

Автоматизована система відбору поїзних бригад запобігає корупції при призначенні на рейс

Введена з 1 липня 2011 року автоматизована система відбору поїзних бригад (АС ФПП) приносить позитивні результати. Дана система формує бригади провідників на той чи інший маршрут з за принципом випадкових чисел з метою неупередженого відбору кандидатів на роботу, уникнення людського фактору при здійсненні розстановки працівників поїзних бригад, покращення трудової дисципліни та кваліфікаційного рівня обслуговуючого персоналу пасажирського господарства.
22.03.2012

До 15 травня пасажири випробують комфорт нових поїздів, – Микола Сергієнко

Як стало відомо від першого заступника генерального директора Укрзалізниці Миколи Сергіенка, під час інтерв’ю ІА «РБК-Україна», залізничники планують цією весною випустити нові поїзди виробництва Шкода у рейси. «У Харкові з 22-25 березня розпочнуться випробування. І як було заявлено раніше, до 15 травня зазначені поїзди вже повезуть своїх перших пасажирів», - повідомив М. Сергієнко.