Друк

Новини

26.03.2012

Працівники поїзних бригад для електропоїздів «Шкода» розпочинають навчання у Харківському центрі професійної освіти

26 березня в Харківський центр професійної освіти Південної залізниці прибуває група працівників поїзних бригад, які пройдуть двотижневе навчання для роботи на електропоїздах «Шкода». У групі — 42 провідники і 7 начальників поїздів Харківської вагонної дільниці, які пройшли ретельний добір.
22.03.2012

Автоматизована система відбору поїзних бригад запобігає корупції при призначенні на рейс

Введена з 1 липня 2011 року автоматизована система відбору поїзних бригад (АС ФПП) приносить позитивні результати. Дана система формує бригади провідників на той чи інший маршрут з за принципом випадкових чисел з метою неупередженого відбору кандидатів на роботу, уникнення людського фактору при здійсненні розстановки працівників поїзних бригад, покращення трудової дисципліни та кваліфікаційного рівня обслуговуючого персоналу пасажирського господарства.
22.03.2012

До 15 травня пасажири випробують комфорт нових поїздів, – Микола Сергієнко

Як стало відомо від першого заступника генерального директора Укрзалізниці Миколи Сергіенка, під час інтерв’ю ІА «РБК-Україна», залізничники планують цією весною випустити нові поїзди виробництва Шкода у рейси. «У Харкові з 22-25 березня розпочнуться випробування. І як було заявлено раніше, до 15 травня зазначені поїзди вже повезуть своїх перших пасажирів», - повідомив М. Сергієнко.
21.03.2012

Укрзалізниця обладнає 1100 електровозів пристроями систем супутникової навігації

Упродовж квітня-червня цього року Укрзалізниця обладнає 1100 вантажних електровозів пристроями систем супутникової навігації. Таке рішення прийняте за результатами наради при генеральному директору про підсумки випробувань обладнання систем супутникової навігації, яким для тестування було обладнано 18 вантажних локомотивів. Передача інформації буде здійснюватись за допомогою технології GPRS через канали операторів мобільного зв’язку.
21.03.2012

На Одеській залізниці відбулася акція медично-просвітницького характеру

Майже сотня пасажирів поцікавилася основними відомостями про стан свого здоров’я під час соціальної акції медичного просвітницького проекту «Майстерня здоров’я». Акція відбулася 20 березня 2012 року на вокзалі станції Одеса-Головна. Бажаючі мали змогу виміряти артеріальний тиск та дізнатися показники пульсу, отримавши від спеціалістів Всеукраїнського лікарського товариства та медиків Дорожньої лікарні консультацію щодо заходів, яких можна вжити для покращення самопочуття.