Друк

Новини

22.06.2012

Мала Південна перевезла близько чотирьохсот іноземних вболівальників

З перевезеннями іноземних уболівальників під час Євро-2012 відмінно впоралася дитяча залізниця Мала Південна. Мала Південна є однією із визначних пам'яток Харкова. Тому не дивно, що під час проведення у першій столиці матчів європейського чемпіонату на дитячій залізниці побували сотні іноземних туристів.
22.06.2012

Укрзалізниця закликає пасажирів бути уважними, адже поїзд чекати не буде!

Залізничний транспорт – складна високотехнологічна транспортна система, що працює чітко за графіком. Графік руху розробляється впродовж попереднього року, вводиться в останні вихідні травня і діє по травень наступного року. Пасажирському руху в Україні надається перевага над вантажним, швидкісним поїздам – над звичайними поїздами дальнього та приміського сполучення. При цьому рух усіх поїздів, їх швидкість та маршрути пов’язані між собою, тож зміна або порушення графіку одного поїзда призводить до змін усієї системи руху.
22.06.2012

Укрзалізниця спростовує інформацію щодо початку приймальних випробувань міжрегіонального електропоїзда виробництва ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод»

Укрзалізниця спростовує інформацію щодо початку приймальних випробувань міжрегіонального електропоїзда виробництва ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод». На сьогодні розпочато проведення лише попередніх випробувань першого дослідного зразка міжрегіонального електропоїзда виробництва ПАТ „Крюківський вагонобудівний завод” на Придніпровській залізниці.
21.06.2012

Понад 8000 пасажирів прибули до Донецька поїздами дальнього сполучення

У день футбольного матчу збірних команд Англії та України, 19 червня 2012 року, 8065 пасажирів прибули поїздами дальнього сполучення на вокзал Донецьк, при чому половина приїхала зі столиці. В цей день у київському напрямку було задіяно 6 поїздів: 3 нічних (№ 37, № 84, № 120), 2 денних «Український експрес» (№ 152 і № 153) та 1 додатковий поїзд.
21.06.2012

20 червня на залізничному переїзді з вини водія сталося ДТП

У середу, 20 червня 2012 року, на переїзді без чергового працівника перегону Гребінка-Пирятин Південної залізниці при працюючій сигналізації водій автомобіля ВАЗ-2109, порушивши «Правила дорожнього руху», виїхав на переїзд, унаслідок чого був збитий поїздом, який рухався за напрямком Феодосія-Мінськ. У результаті ДТП постраждалих немає. Пошкоджено локомотив ТЕП-70, автомобіль пошкоджено до ступеню виведення з експлуатації.