Друк

Новини

05.03.2012

На дільниці Полтава - Красноград - Лозова (Південна залізниця) закінчені роботи з будівництва контактної мережі

Згідно з завданням Генерального директора «Укрзалізниці» Володимира Козака першого березня на дільниціі Полтава - Красноград - Лозова Південна залізниця закінчила будівництво контактної мережі по маршруту, де в травні п.р. будуть курсувати швидкісні потяги.
05.03.2012

Залізниці України взяли підвищені зобов’язання з навантаження на березень поточного року

Залізниці України взяли підвищені зобов’язання з навантаження на березень поточного року. «На початку поточного року через свята і морози навантаження стримувалися, але тепер вагони «пішли». Тепер наші клієнти-вантажовласники хочуть дотриматись своїх контрактів і розуміють, що в найкоротший термін виконати свої зобов'язання перед одержувачами продукції можливо лише за допомогою залізниці. Наші взаємини з клієнтами стали тіснішими», – повідомив заступник генерального директора Укрзалізниці Петро Науменко.
05.03.2012

У Чехії розпочалися випробування першого двоповерхового електропоїзда «Шкода», який курсуватиме в Україні

На цьому тижні на залізничному випробувальному полігоні компанії «Škoda transportation a.s.» в Цергеніце (Чехія) проходять комплексні випробування першого з двох електропоїздів, виготовлених на замовлення Південної залізниці.
02.03.2012

Укрзалізниця уклала договори щодо вантажоперевезень на території суміжних держав

Укрзалізниця уклала договори щодо спільної організації вантажних перевезень через державний кордон з представниками залізниць чотирьох сусідніх держав: Польщі, Словаччини, Румунії та Угорщини. Наразі ведеться робота щодо досягнення домовленості із залізничною адміністрацією Болгарії.
02.03.2012

На Придніпровській залізниці обговорили результати виконання колдоговору за 2011 рік

За результатами 2011 року зобов`язання Колективного договору Придніпровська залізниця виконала. Про це йшлося на конференції трудового колективу залізниці. За підсумками роботи у 2011 році магістраль перевиконала планові завдання з вантажообігу на 6,9%, з пасажирообігу на 1,3%.