Друк

Новини

30.07.2012

Придніпровській залізниці відшкодовується лише половина витрат на пільгові перевезення пасажирів у приміському сполученні

За 6 місяців 2012 року Придніпровська залізниця у приміському сполученні перевезла пасажирів пільгових категорій на суму 25 млн 333,1 тис. гривень. З місцевих бюджетів отримано компенсаційних відшкодувань у сумі 14,3 млн гривень, що на 2,6 млн більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, однак в цілому по залізниці становить лише 56,4% від суми, нарахованої за фактичні перевезення пільговиків приміськими електропоїздами магістралі. З місцевих бюджетів отримано компенсаційних відшкодувань у сумі 14,3 млн. гривень, що на 2,6 млн. більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, однак в цілому по залізниці становить лише 56,4% від суми, нарахованої за фактичні перевезення пільговиків приміськими електропоїздами магістралі.
30.07.2012

Інформація про закладання вибухового пристрою у вагоні поїзда «Херсон-Харків» не відповідає дійсності

28 липня 2012 року поїзд № 376 сполученням Херсон-Харків (формування Південної залізниці) було затримано по станції Високопілля для перевірки повідомлення про закладання у останньому вагоні цього поїзда вибухового пристрою. Залізничники оперативно вивели усіх пасажирів з вагонів та відвели на безпечну відстань. Підрозділи МНС та лінійного відділу міліції на Одеській залізниці перевірили усі вагони поїзда. Інформація про наявність вибухового пристрою у ході перевірки не підтвердилася. Затримка поїзда становила 4,5 години.
27.07.2012

Семінар з питань ремонту буксових вузлів та колісних пар відбувся на Одеській залізниці

19 липня 2012 року на базі вагонного депо Херсон Одеської залізниці відбувся семінар з питань якості ремонту та технічного обслуговування буксових вузлів та колісних пар вантажних вагонів. У даному заході взяли участь начальники 11 пунктів технічного обслуговування та п’ятеро майстрів колісно-роликових цехів вагонних депо Одеської залізниці.
27.07.2012

Начальник Придніпровської залізниці Олександр Момот нагороджений за соціальне партнерство з профспілками

За активне сприяння здійсненню профспілкових функцій щодо захисту соціально-економічних і трудових прав та інтересів найманих працівників, розвиток соціального діалогу Федерація профспілок України нагородила начальника ДП «Придніпровська залізниця» Олександра Момота почесним знаком «За розвиток соціального партнерства».
27.07.2012

За 6 місяців 2012 року збитки Донецької залізниці від пасажирських перевезень у дальньому сполученні перевищили 203 млн грн

З початку 2012 року пасажирськими поїздами формування Донецької залізниці перевезено у дальньому сполученні 3 млн 6 тисяч осіб, що на 126,7 тис. менше, ніж за відповідний період минулого року. Слід відзначити, що незважаючи на великий попит у дальньому сполученні, пасажирські перевезення як і раніше залишаються збитковими. З кожної вкладеної гривні повертається тільки 52 копійки. Збитки Донецької залізниці від пасажирських перевезень у дальньому сполученні за цей період перевищили 203 млн грн, що на 11 млн грн більше, ніж у відповідний період 2011 року.