Друк

Новини

27.02.2014

На Придніпровській залізниці торік майже втричі зменшилася кількість порушень трудової дисципліни членами поїзних бригад

Завдяки жорсткому контролю за сумлінним виконанням членами поїзних бригад своїх професійних обов’язків на Придніпровській залізниці у 2013 році майже втричі зменшилася кількість порушень трудової дисципліни з боку провідників пасажирських поїздів дальнього та приміського сполучення: з 88 - у 2012 році до 30 - торік.
27.02.2014

Придніпровська залізниця: залізничний рух у кримському напрямку здійснюється безперешкодно

Придніпровська залізниця інформує, що залізничний рух у кримському напрямку і зворотно здійснюється за розкладом і безперешкодно. Вокзально-станційна інфраструктура магістралі функціонує у штатному режимі. Послуги пасажирам та вантажовідправникам надаються у повному обсязі.
27.02.2014

На залізничній станції у Дніпропетровську відновлюють пошкоджену конструкцію пішохідного мосту

На станції Нижньодніпровськ-Вузол Дніпропетровської дирекції залізничних перевезень Придніпровської залізниці триває ліквідація наслідків сходу вантажних вагонів та пошкодження пролітної будови пішохідного мосту. Цей інцидент стався 27 лютого о 10:00 під час виконання маневрових робіт.
26.02.2014

Дорожня лабораторія автоматики, телемеханіки та зв’язку Одеської залізниці відзначає 50-річчя

Вже півсторіччя діяльність лабораторії автоматики, телемеханіки та зв’язку служби сигналізації та зв’язку Одеської залізниці спрямована на забезпечення безпеки руху поїздів, підвищення надійності приладів автоматики, телемеханіки та зв’язку засобів автоматичного контролю технічного стану рухомого складу, забезпечення їх технічного обслуговування і ремонту.
26.02.2014

Залізничники, які ліквідували наслідки аварії біля станції Боярка, отримали почесні відзнаки та нагороди

25 лютого начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин відвідав Дорожню клінічну лікарню №2 у Києві, аби вручити знак «Почесний залізничник» двом ліквідаторам аварії, яка сталася 22 лютого біля станції Боярка.