Друк

Новини

04.06.2014

Львівська залізниця організувала для мешканців Донеччини та Луганщини можливість відпочити на вокзалах

З метою забезпечення належного прийому громадян із дітьми, які змушені були виїхати з Донецької та Луганської областей у інші регіони країни, Львівська залізниця на вокзалах та станціях пропонує спеціально обладнані кімнати, де можна знайти все необхідне, щоб переодягнути, умити дитину, погодувати, а також відпочити перед подальшою подорожжю.
04.06.2014

Відділенню спеціалізованої хірургічної допомоги ДКЛ №2 – 90 років

Днями в Дорожній клінічній лікарні №2 ст. Київ Південно-Західної залізниці відбулися урочистості з нагоди 90-річчя з дня створення відділення спеціалізованої хірургічної допомоги. Наразі відділення-ювіляр має 60 ліжок, по 20 на кожний профіль – урологічний, офтальмологічний та отоларингологічний.
04.06.2014

З початку року на Південно-Західній залізниці зафіксовано 73 випадки вандалізму у приміських поїздах

Для обслуговування пасажирів в приміському сполученні моторвагонним депо Фастів-1 було відремонтовано 10 вагонів електропоїзда ЕР-9М №501.
03.06.2014

У травні 2014 року навантаження на Донецькій залізниці зросло на 3,8% порівняно з відповідним періодом минулого року

Донецька залізниця працює стабільно та виконує всі зобов’язання перед вантажовідправниками – перевізник своєчасно забезпечує надання рухомого складу відповідно до прийнятих заявок. При цьому у секторі вантажних перевезень ця залізниця виконує 38,4% загальних обсягів Укрзалізниці.
02.06.2014

На Придніпровській магістралі утричі зросла кількість оформлення квитків онлайн

Послуга замовлення квитків за допомогою мережі Інтернет стає дедалі популярнішою серед пасажирів Придніпровської залізниці.