Друк

Новини

02.04.2014

Залізничники долучаться до збору коштів на спорудження пам’ятника митрополиту Андрею Шептицькому

Залізничники Львівської магістралі прийняли рішення долучитися до збору коштів для реалізації проекту переобладнання площі Святого Юра, де має постати монумент митрополиту галицькому Андрею Шептицькому. Для того, аби усі охочі змогли долучитися до збору коштів, у холі управління Львівської залізниці на вул. Гоголя, 1 встановили скриньку для благодійників.
02.04.2014

З 1 квітня 2014 року Кримська дирекція залізничних перевезень в односторонньому порядку скоротила обсяги руху у приміському сполученні

З 1 квітня 2014 року керівництво Кримської дирекції залізничних перевезень (невизнаної Кримської залізниці) відмінило або скоротило маршрути курсування низки приміських поїздів, які обслуговуються складами Сімферопольського моторвагонного депо.
31.03.2014

Енергозбут Одеської залізниці став переможцем галузевих змагань

За підсумками 2013 року відокремлений структурний підрозділ «Енергозбут» Одеської залізниці став переможцем у галузевих змаганнях серед трудових колективів залізниць України. Незважаючи на молодий вік підприємства (у 2013 році підприємству виповнилось 12 років) це вже його третя перемога.
28.03.2014

Працівники підприємств та профспілок Південно-Західної залізниці передають власну одноденну зарплату на підтримку української армії

Колективи підприємств і профспілок ПЗЗ перераховують одноденну заробітну платню на підтримку Збройних сил України.
27.03.2014

Запорізька дитяча магістраль практичними справами готується до літнього сезону

Дитяча залізниця у Запоріжжі – одна з небагатьох в Україні, яка працює цілий рік. Утім, на магістралі теж активно готуються до літнього сезону, який розпочнеться 19 травня.