Друк

Новини

09.02.2018

Станції Чорноморськ-Порт Одеської залізниці виповниться 60 років

Колектив станції Чорноморськ-Порт регіональної філії «Одеська залізниця» скоро відзначить 60-річний ювілей. 14 лютого 1958 року було підписано наказ про відкриття роз’їзду Новоіллічівка (перша назва станції), який забезпечував обладнанням і матеріалами порт та судоремонтний завод, які на той час тільки-но будувалися.
09.02.2018

Депо Сновськ стане інноваційно-технологічним центром а також виробничою базою для відновлення раритетної залізничної техніки та музеєм, - Роман Веприцький

Про це повідомив в.о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Роман Веприцький під час візиту до структурного підрозділу.
09.02.2018

Південно-Західна залізниця встановлює огорожі на станціях для безпеки громадян

У рамках реалізації Програми з попередження нещасних випадків невиробничого характеру на залізничному транспорті України, яка затверджена відповідно до Статуту публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» на 2017—2018 рр., та за дорученням в. о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Романа Веприцького для забезпечення безпеки громадян на залізничних колія філії було огороджено небезпечні місця травмування сторонніх осіб на території станцій Київської дирекції залізничних перевезень.
08.02.2018

Одеська залізниця створила нову інформаційну платформу для допомоги дітям батьків-залізничників

На офіційному сайті регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» відкрито розділ «Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників» (http://www.odz.gov.ua/children/), де опубліковано історії сімей залізничників, які опинилися у скрутній ситуації через серйозне захворювання дітей та потребують допомоги для їх лікування й реабілітації.
08.02.2018

У січні Придніпровська залізниця майже на 24 млн збільшила відрахування до бюджетів та державних фондів соцстраху

У січні 2018 року регіональна філія «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» сплатила до бюджетів та державних цільових фондів 164 млн 170 тис. гривень.