Друк

Новини

10.08.2018

Одеські залізничники закликають Нацполіцію суворо покарати вандалів, які розмалювали три пасажирські вагони на Херсонщині

Днями на станції Чорнобаївка під час зупинки поїзда до рухомого складу підбігла група підлітків (близько 15 осіб) і розмалювала 3 вагони дизель-поїзда. Усі були одягнені в балаклави та озброєні битами. Одеська залізниця закликає Національну поліцію до вживання відповідних заходів та притягнення винних до відповідальності.
09.08.2018

З початку 2018 року на коліях регіональної філії «Львівська залізниця» зафіксовано понад 150 випадків застосування екстреного гальмування поїздів для запобігання наїзду на сторонніх осіб.

Із початку 2018 року на коліях регіональної філії «Львівська залізниця» зафіксовано понад 150 випадків застосування екстреного гальмування поїздів для запобігання наїзду на сторонніх осіб.
08.08.2018

У Харкові почалися тренувальні збори з пожежно-прикладного спорту

Сьогодні, 8 серпня, у Харкові, на базі спортивного комплексу ГУ ДСНС України в Харківській області почалися тренувальні збори збірної команди з пожежно-прикладного спорту служби воєнізованої охорони регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».
08.08.2018

Залізничники та працівники міськрайонного центру зайнятості відвідали дитячий оздоровчий заклад «Зміна»

Представники регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» спільно з працівниками Лозівського міськрайонного центру зайнятості відвідали дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Зміна», що знаходиться в селі Катеринівка Харківської області. Мета візиту – ознайомлення дітлахів зі світом професій та спеціальностей.
07.08.2018

За сім місяців 2018 року Львівська залізниця отримала лише 9% від суми витрат на перевезення пільговиків у приміському сполученні

Незважаючи на постійні звернення залізничників із проханням відповідально поставитися до спільних обов’язків щодо належного рівня забезпечення перевезень у приміському сполученні, станом на початок серпня 2018 року угоду з регіональної філією на компенсацію коштів за пільгові перевезення пасажирів уклали лише 43 органи державної влади та місцевого самоврядування у семи областях, територію яких об’єднує Львівська магістраль.