Друк

Новини

18.06.2018

Дитячий оздоровчий заклад «Зміна» Південної залізниці відкрив 61-й сезон відпочинку

Урочисто відкрито 61-го сезону відпочинку дитячого оздоровчого закладу «Зміна» регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця». Упродовж трьох змін табір відвідають близько 500 дітей.
18.06.2018

Керівництво Одеської магістралі перевірило роботу залізничного вузла Христинівка

Директор регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» В’ячеслав Єрьомін з керівним складом магістралі перевірив роботу залізничного вузла Христинівка та зустрівся з трудовими колективами місцевих підрозділів філії. Зокрема, під час візиту до залізничного вузла робоча комісія відвідала локомотивне депо, моторвагонне депо, пункт технічного обслуговування та пункт підготовки вагонів до навантаження, дистанцію колії, дистанцію сигналізації та зв’язку тощо.
15.06.2018

За п’ять місяців 2018 року порушники правил дорожнього руху спричинили 10 ДТП на переїздах Львівської залізниці

Протягом січня-травня 2018 року на залізничних переїздах регіональної філії «Львівська залізниця» трапилося 10 дорожньо-транспортних подій (ДТП), що на три випадки перевищує прикру статистику аналогічного періоду минулого року. За п’ять місяців 2018 року внаслідок ДТП на переїздах постраждало дві особи, тоді як минулоріч було травмовано одну особу.
15.06.2018

Українська залізнична швидкісна компанія запрошує на роботу стюардів

Філія "Українська залізнична швидкісна компанія" ПАТ "Укрзалізниця" запрошує на роботу - оголошує конкурс на посаду стюарда швидкісних поїздів "Інтерсіті" та "Інтерсіті+".
13.06.2018

Львівська залізниця застерігає: крадіжки та пошкодження залізничного майна можуть призвести до людських жертв і техногенних катастроф

Із початку 2018 року на Львівській залізниці зафіксовано 248 випадків крадіжок залізничного майна, а також пошкодження елементів інфраструктури та розукомплектування рухомого складу, що на 7 випадків перевищує кількість протиправних дій, вчинених за аналогічний період минулого року. Сума збитків становить майже 4,5 млн грн.