Друк

Новини

14.04.2017

Заохочений за пильність і сміливість

Керівництво регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» прийняло рішення виплатити грошову винагороду електромонтеру з ремонту та обслуговування пристроїв СЦБ Мелітопольської дистанції сигналізації та зв'язку Сергію Панченку, який затримав розкрадача залізничного майна.
14.04.2017

Капітальний ремонт мосту в Затоці одеські залізничники планують поновити восени

Терміни проведення робіт з капітального ремонту автомобільної частини мосту 61 км перегону Кароліна-Бугаз – Бугаз напрямку Білгород-Дністровський – Одеса (з боку Чорного моря) перенесено на осінь. Таке рішення було прийнято залізничниками через відсутність проїзду через міст у районі села Паланка на трасі М-14 Одеса – Рені, де зараз проводиться капітальний ремонт опор та укріплення конструкції, та, як наслідок, значним збільшенням трафіку через металевий міст.
13.04.2017

У 1 кварталі 2017 року Південна залізниця отримала менше 13% компенсації за перевезення пільговиків

Упродовж січня-березня 2017 року регіональною філією «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» у приміському сполученні перевезено 2 563 700 пасажирів пільгових категорій, компенсація за які повинна відшкодовуватися місцевими органами виконавчої влади, на суму 17 млн 299 тис. грн. Сума отриманої у 2017 році компенсації складає 2 млн 190 тис. грн (у тому числі 1 млн 306 тис. грн – погашення заборгованості з компенсації минулого року) або всього 12,7% від суми наданих за 3 місяці поточного року послуг.
13.04.2017

На Придніпровській залізниці розпочали підготовку до роботи влітку

На Придніпровській залізниці проходить весняний комісійний огляд рухомого складу, який традиційно є підготовкою магістралі до сезону літніх перевезень.
13.04.2017

Регіональна філія «Донецька залізниця» пропонує залізничникам з непідконтрольної території працевлаштування

Керівництво регіональної філії «Донецька залізниця» пропонує працівникам Донецької та Луганської дирекцій залізничних перевезень працевлаштуватись до структурних підрозділів регіональної філії «Донецька залізниця», що знаходяться на підконтрольній українській владі території.