Друк

Новини

30.11.2017

Регіональна філія «Південно-Західна залізниця» перевезла понад 3 млн тонн зерна нового врожаю

З серпня місяця почалось відвантаження зернових нового врожаю вантажів. Майже за 4 місяці регіональна філія «Південно-Західна залізниця» відвантажила 3 329 763 тонн зерна нового врожаю, задіявши в цих перевезеннях 51439 вагонів.
29.11.2017

На Придніпровській магістралі залізничники та правоохоронці обговорили питання посилення захисту залізничного майна та вантажів

Керівництво регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» ініціювало зустріч із представниками правоохоронних структур Дніпропетровської та Запорізької областей, щоб висловити свою стурбованість масштабами розкрадання залізничної інфраструктури та вантажів, низькою ефективністю дій правоохоронних органів щодо розслідування цих фактів і притягнення винних до відповідальності, а також виробити спільні заходи протидії злочинним посяганням у сфері залізничного транспорту.
29.11.2017

720 тис. тон будматеріалів перевезла Одеська залізниця для будівництва траси М-15 Одеса – Рені

Регіональна філія «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» докладає максимум зусиль для доставки необхідних матеріалів до дільниць будівництва автотраси М-15 Одеса – Рені. Так, з початку 2017 року на станціях Одеса-Західна, Дачна, Арциз, Дзинілор, Котлабух було вивантажено майже 10,5 тис. вагонів (720 тис. тонн) будматеріалів, призначених для потреб Державного агентства автомобільних доріг України.
29.11.2017

Залізничники пасажирського депо Львів завершують ремонт та модернізацію чергового позашляховика для потреб української армії

Нині в пасажирському вагонному депо Львів завершуються ремонтно-відновлювальні роботи позашляховика Опель «Фронтера», який найближчим часом планують передати у розпорядження одного з підрозділів Збройних сил України, що дислокується в зоні бойових дій на сході держави. Це вже сьомий легковий автомобіль, а загалом 21-й транспортний засіб, який залізничники львівського пасажирського депо з власної ініціативи, своїми силами та за допомоги колег і волонтерів відремонтували, модернізували для потреб українських армійців та військових медиків.
29.11.2017

Вандали понівечили електропоїзд сполученням Дарниця-Ніжин

27 листопада 2017 року працівники служби приміських пасажирських перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця», під час перевірки вагонів на станції Ніжин, виявили пошкодження сидінь електропоїзду, що курсував на дільниці Дарниця – Ніжин.