Друк

Новини

26.04.2018

Одеська залізниця організувала екскурсію для випускників шкіл

Днями залізничники організували екскурсію для учнів 9-11 класів одеської загальноосвітньої школи-інтернату №5 I-III ступенів Одеської міськради. Працівники служби кадрової та соціальної політики регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» вперше з представниками Одеського міського центру зайнятості населення провели сумісний захід з профорієнтації випускників загальноосвітніх шкіл.
25.04.2018

На Придніпровській магістралі посилюють протидію розкрадачам залізничного майна та їхнім пособникам

Воєнізована охорона регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» спільно з працівниками Національної поліції України вживає заходів для нормалізації загрозливої ситуації з розкраданнями елементів залізничної інфраструктури та рухомого складу в регіонах обслуговування залізниці. Зокрема, посилена увага приділяється виявленню незаконно діючих пунктів приймання брухту, а також пунктів, які попри заборону приймають те, чим розкрадачі поживилися на залізниці.
24.04.2018

20 тис. працівників Одеської залізниці долучилося до акції «За чисте довкілля»

Протягом квітня в регіональній філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» проводилась щорічна всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля», а в День довкілля традиційно відбулися масові суботники на територіях виробничих підрозділів та об’єктах залізничної інфраструктури.
23.04.2018

На Львівській залізниці водій «Мерседеса» спричинив ДТП на переїзді

Уночі, 22 квітня цього року, на залізничному переїзді 66 км перегону Рава-Руська–Добросин Львівської дирекції залізничних перевезень трапилася дорожньо-транспортна подія (ДТП). Приміський поїзд №6001 сполученням Рава-Руська–Львів в’їхав у бік автомобіля марки «Мерседес», що несподівано опинився на шляху прямування потяга. На щастя, внаслідок зіткнення ніхто не постраждав.
23.04.2018

21,5 тисяча залізничників Південної магістралі взяла участь у суботнику до Дня довкілля

21 квітня залізничники регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» провели суботник до Дня довкілля. Участь в акції взяли 21 тисяча 515 працівників магістралі.