Друк

Новини

08.08.2018

У Харкові почалися тренувальні збори з пожежно-прикладного спорту

Сьогодні, 8 серпня, у Харкові, на базі спортивного комплексу ГУ ДСНС України в Харківській області почалися тренувальні збори збірної команди з пожежно-прикладного спорту служби воєнізованої охорони регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».
08.08.2018

Залізничники та працівники міськрайонного центру зайнятості відвідали дитячий оздоровчий заклад «Зміна»

Представники регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» спільно з працівниками Лозівського міськрайонного центру зайнятості відвідали дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Зміна», що знаходиться в селі Катеринівка Харківської області. Мета візиту – ознайомлення дітлахів зі світом професій та спеціальностей.
07.08.2018

За сім місяців 2018 року Львівська залізниця отримала лише 9% від суми витрат на перевезення пільговиків у приміському сполученні

Незважаючи на постійні звернення залізничників із проханням відповідально поставитися до спільних обов’язків щодо належного рівня забезпечення перевезень у приміському сполученні, станом на початок серпня 2018 року угоду з регіональної філією на компенсацію коштів за пільгові перевезення пасажирів уклали лише 43 органи державної влади та місцевого самоврядування у семи областях, територію яких об’єднує Львівська магістраль.
07.08.2018

Вандали розмалювали два вагони електропоїзда в Трускавці

Уночі, 7 серпня цього року, на станції курортного міста Трускавець невідомі особи розмалювали аерозольними фарбами два вагони нещодавно відремонтованого електропоїзда. На місце події прибув наряд поліції. Триває розслідування. Залізничники звертають увагу правоохоронців, що на станції Трускавець не вперше фіксуються псування майна залізниці.
06.08.2018

За 7 місяців 2018 року на Південній магістралі попереджено 31 крадіжку матеріальних цінностей залізниці

Упродовж 7 місяців 2018 року підрозділами служби воєнізованої охорони регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» попереджено 31 крадіжку матеріальних цінностей залізниці на суму 59,2 тис. грн. За підозрою в скоєнні крадіжок затримано та передано до правоохоронних органів 39 громадян.