Друк

Новини

20.10.2016

Залізничники України та Молдови обговорили в Одесі перспективи розвитку сполучення дільниці Березине – Басарабяска

Проект будівництва (поновлення) колії на дільниці Березине-Басарабяска у стадії підготовки і до кінця 2016 року буде виконано 6 км капітального ремонту колії на дільниці Арциз – Березине. Про це стало відомо під час зустрічі представників ПАТ «Укрзалізниця» та ДП «Залізниця Молдови» (ЧФР).
19.10.2016

У вересні попит на дитячий зал головного вокзалу Дніпра збільшився більш як на чверть

Серед пасажирів із дітьми, що очікують поїзд на вокзалі Дніпропетровськ-Головний, дедалі більшої популярності набирає дитячий зал. Так, протягом першого місяця осені попит на його послуги зріс на 26% порівняно з аналогічним періодом минулого року – дитячим залом скористалися 218 дорослих і малих відвідувачів (проти 173 минулорічних).
19.10.2016

Регіональна філія «Південно-Західна залізниця» запрошує талановиту молодь зі знанням англійської мови

Регіональна філія «Південно-Західна залізниця» запрошує талановиту молодь зі знанням англійської мови для проведення занять з вивчення англійської мови серед працівників філії. Мотиваційна складова включає стажування майбутніх викладачів у регіональній філії «Південно-Західна залізниця».
19.10.2016

Найближчими днями між Одесою та Харковом курсуватиме додатковий поїзд

Для зручності пасажирів та у зв’язку зі зростанням попиту на перевезення на південно-східному напрямку Укрзалізниця призначила додатковий поїзд № 270/269 Одеса – Харків.
19.10.2016

Одеські залізничники взяли участь у фестивалі «На Покрову в Помічну»

14 жовтня з нагоди свят – Покрови Пресвятої Богородиці, Дня козацтва та Дня захисника України – на Кіровоградщині відбувся фестиваль «На Покрову в Помічну».