Друк

Новини

17.10.2018

У нових дизель-поїздах виробники врахують зауваження залізничників та побажання пасажирів

На запрошення керівництва регіональну філію «Львівська залізниця» з робочим візитом відвідали представники ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» (КВБЗ). Під час зустрічі вагонобудівники, які влітку цього року перемогли в тендері на будівництво та постачання ПАТ «Укрзалізниця» шести пасажирських дизель-поїздів ДПКр-3, обговорили зі залізничниками аспекти співпраці, зокрема обмінялися думками та пропозиціями щодо вдосконалення технічних та конструктивних характеристик нових дизель-поїздів.
16.10.2018

Залізничники Південної магістралі долучилися до корпоративного волонтерського заходу День донора

З 16 по 19 жовтня працівники регіональної філії «Південна залізниця» братимуть участь у корпоративному волонтерському заході – Дні донора
16.10.2018

В День захисника України одеські залізничники вшанували пам'ять колег, які загинули в АТО

У неділю, 14 жовтня, директор регіональної філії «Одеська залізниця» разом з керівництвом Дорожнього комітету профспілки та працівниками виробничого підрозділу Одеса-Застава-1 вшанували пам'ять загиблих залізничників
16.10.2018

З січня по вересень 2018 року контакт-центр Укрзалізниці для вантажовласників відповів на 21 тисячу звернень

а 9 місяців 2018 року до Контакт-центру Центру транспортної логістики ПАТ «Укрзалізниця» надійшло 21 134 звернень, що на 8 % менш ніж за аналогічний період минулого року.
13.10.2018

Залізничники відновили рух поїздів першою головною колією через станцію Старе Село у Львівській області

Сьогодні, 13 жовтня, о 9 год. залізничники відновили рух поїздів зі швидкістю 25 км/год першою головною колією через станцію Старе Село на Львівщині. Рух поїздів на ділянці Ходорів – Львів не здійснювався з 3 год. 48 хв. через схід тепловоза та одного вагона вантажного поїзда.