Друк

Новини

24.04.2017

Харківський «Локомотив» захистив титул володаря Кубку України з футзалу

Харківський «Локомотив» захистив титул володаря Кубку України з футзалу. У вирішальному поєдинку залізничники в Києві переграли столичний «ХІТ» з рахунком 5:2.
24.04.2017

У квітні в структурних підрозділах регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» традиційно проходить акція «За чисте довкілля».

У квітні в структурних підрозділах регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» традиційно проходить акція «За чисте довкілля».
24.04.2017

Робітники регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ліквідували 298 несанкціонованих сміттєзвалищ

У рамках щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» працівники регіональної філії «Південно-Західної залізниці» 22 квітня традиційно провели «День довкілля».
21.04.2017

Розкрадачі завдали Одеській залізниці збитків на півмільйона гривень

За 1 квартал 2017 року в регіональній філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» було зафіксовано 35 випадків крадіжок та розукомплектування засобів сигналізації та блокування (СЦБ) на суму 564,2 тис. грн.
20.04.2017

У 1-му кварталі 2017 року Придніпровська залізниця отримала трохи більше 19% компенсації за пільгові перевезення пасажирів у приміському сполученні

Недокомпенсація збитків від пільгових перевезень громадян у приміському сполученні обмежує можливості Придніпровської залізниці належним чином утримувати приміський рухомий склад: бракує необхідних запчастин та матеріалів, зменшуються обсяги планових видів ремонту й відповідно – кількість вагонів у приміських поїздах; погіршується технічний стан рухомого складу, що може позначитися на безпеці руху. Залізничники також змушені вдаватися до непопулярних заходів – відміни зупинок, окремих рейсів чи маршрутів приміських електропоїздів.