Друк
14.02.2018

На Південній магістралі презентували нові договори перевезення вантажів

Учора, 13 лютого, в управлінні регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» у Харкові відбулися презентація та обговорення нового договору про надання послуг з перевезення вантажів у вагонах ПАТ «Укрзалізниця» та інших власників.

 Зустріч представників Укрзалізниці та замовників залізничних послуг у межах регіональної філії «Південна залізниця» очолив заступник начальника філії «Центр транспортної логістики» з питань експедирування Андрій Мірошніков. Він розповів фахівцям та клієнтам Південної магістралі про новий порядок визначення плати за перевезення вантажів у вагонах ПАТ «Укрзалізниця» та необхідність перереєстрації договорів про надання послуг, а також дав детальні відповіді на численні запитання учасників наради.

Зокрема, клієнтів магістралі цікавили нюанси дерегуляції вагонної складової у платі за вантажні перевезення, правила оформлення та підписання за допомогою електронного цифрового підпису нових договорів, зміни в порядку надання послуг з перевезення вантажів у вагонах ПАТ «Укрзалізниця» тощо.

Нагадаємо, новий порядок визначення плати за використання власних вагонів перевізника ПАТ «Укрзалізниця» в процесі надання послуг з перевезення вантажів вводиться в дію 19 лютого 2018 року у зв’язку із запровадженням дерегуляції вагонної складової тарифу. До цього часу усі клієнти, які планують і надалі користуватися послугами ПАТ «Укрзалізниця» для перевезення вантажів, зокрема й у межах регіональної філії «Південна залізниця», мають укласти нові договори про надання цих послуг.