Друк
14.11.2017

Працівники ВОХОР Придніпровської залізниці на минулому тижні запобігли шести злочинним посяганням на залізничне майно та вантажі

Впродовж минулого тижня, з 6 по 12 листопада 2017 року, воєнізована охорона Придніпровської магістралі зупинила шість крадіжок залізничного майна та вантажів. За злочинні дії затримано п’ятьох осіб.

 

Так, 7 листопада на перегоні Славгород – Новогупалівка оперативна група стрілецької команди Запоріжжя-Ліве в смузі відведення затримала двох чоловіків, які несанкціоновано спилювали дерева. Чорних дереворубів разом із мотоциклом «Дніпро», яким вони збиралися вивозити деревину, передали місцевим правоохоронцям.

Наступного дня бійці стрілецької команди Синельникове-1 попередили розкрадання вугілля, скинутого з вагона поїзда на станції Вишневецьке.

А 10 листопада стрільці Дніпровського загону воєнізованої охорони, які супроводжували приміський електропоїзд сполученням Синельникове-1 – Запоріжжя-1, затримали та передали до Синельниківського відділу поліції нетверезого хулігана.

Окрім цього, за ходіння коліями в невизначених місцях бійці ВОХОР на минулому тижні затримали 20 осіб. Усіх порушників правил безпеки на залізничному транспорті було оштрафовано.