Друк
12.10.2017

У 2017 році на переїздах Південної залізниці сталися 6 ДТП з вини водіїв

У січні-вересні 2017 року на переїздах регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» сталися 6 дорожньо-транспортних пригод через порушення водіями автотранспортних засобів п.20 Правил дорожнього руху України. У результаті ДТП 1 людина загинула, 2 травмовані.

 

Залізничники Південної магістралі докладають усіх зусиль для гарантування безпеки на залізничних коліях і переїздах.

Усі залізничні переїзди перевіряються під час обов'язкових комплексних комісійних оглядів. На переїздах систематично проводиться заміна шпал і рейок, переїзного настилу, дорожніх знаків, регулювання пристроїв автоматичної переїзної сигналізації. Особлива увага приділяється працездатності звукових і світлових сигналів, а також роботі автоматичних шлагбаумів.

Фахівці регіональної філії «Південна залізниця» систематично проводять тижні та місячники безпеки дорожнього руху, під час яких беруть участь у проведенні рейдів з перевірки дотримання водіями транспортних засобів вимог Правил дорожнього руху України при перетині залізничних переїздів, ведуть профілактичні бесіди з автомобілістами, вручають листівки відповідного змісту, відвідують з лекціями навчальні заклади, розташовані поблизу магістралі.

Залізничники Південної магістралі закликають автомобілістів бути максимально уважними на залізничних переїздах, дотримуватися правил дорожнього руху та не наражати на небезпеку свої та чужі життя.