Друк
10.08.2017

У регіональній філії «Донецька залізниця» попередили крадіжку дизпального на суму 4500 грн

Керівництво регіональної філії спільно з працівниками безпеки Донецької залізниці затримали локомотивну бригаду, яка 8 серпня під час руху поїзда на перегоні Волноваха-Зачатівська скидала з локомотива каністри з дизпальним. Машиністи намагалися викрасти 227 літрів на суму 4500 грн.

 

У ході внутрішньго  рослідування з’ясувалося, що під час курсування поїзда на тепловозній тязі на перегоні Волноваха – Зачатівська на412 кмна ходу при наборі швидкості локомотивна бригада скинула 8 пластикових ємностей (приблизно по 40 літрів у кожній). На місце злочину прибув автомобіль марки «Москвич ІЖ 2715» білого кольору. У ході перевірки встановлено, що у 8 каністрах загалом викрадено 227 літрів дизельного пального на суму 4500 грн.

Окрім того, під час огляду тепловоза було виявлено приладдя для зливання пального. У ході перевірки залишків в обох паливних баках виявлено загальну недостачу 412 літрів дизпального на суму 8056 грн. На місце події була викликана слідчо-оперативна група Волноваського відділу поліції для здійснення відповідних заходів.

За словами очільника регіональної філії, заходи контролю для запобігання таким ганебним явищам будуть посилені. «Ми будемо рішуче викорінювати крадіжки пального та наводити лад у наших підрозділах. Також закликаємо правоохоронні органи розслідувати такі випадки, щоб притягнути до відповідальності винних», – зазначив директор регіональної філії «Донецька залізниця» Сергій Бугайов.