Друк
17.03.2017

Одеські залізничники проведуть ремонт на 52 об’єктах інфраструктури

Служба колії регіональної філії «Одеська залізниця» запланувала ремонтні роботи на 52 об’єктах залізничної інфраструктури. Роботи заплановані в рамках підготовки господарства до весняно-літніх перевезень 2017 року.

 

Зокрема, до запуску додаткових пасажирських поїздів на період літніх перевезень планується реконструкція колії на перегоні Раухівка – Сербка та станціях Яковлівка, Зелене, Корсунь, а також капітальний ремонт на одноколійних дільницях Христиніка – Умань, Зятковці – Гайворон, що дозволить зменшити кількість та протяжність обмежень швидкості по технічному стану колії й забезпечити графікові слідування пасажирських поїздів. Крім того, проведення посиленого капремонту очікується по станції Перехрестово та на перегоні Седневка – Червоне Озеро; середній ремонт колії – на дільницях Миронівка – ім. Т. Шевченка, ім. Т. Шевченка – Знам’янка.

Влітку одеські залізничники проведуть роботи з реконструкції колії на перегонах Ташлик – Новоукраїнка, Сербка – Буялик, Косарі – Фундукліївка.

Загалом у 2017 році заплановано реконструювати 60 км колії, капітально відремонтувати 89 км колії, виконати середній ремонт 100 км колії, середній ремонт 50 стрілочних переводів, комплексно-оздоровчий ремонт 100 км колії, замінити рейки новими на 15 км колії, а старопридатними – на 10 км колії та інші види робіт, необхідних для забезпечення безпеки залізничних перевезень.