Друк
17.03.2017

17 березня у Харкові урочисто зустрічали потяг Єднання України «Труханівська Січ»

Сьогодні, 17 березня, на вокзал Харків-Пасажирський з п’ятим рейсом прибув потяг Єднання України «Труханівська Січ». Цього разу волонтери, студенти, діти з усієї України, громадські діячі та військові зі східних та західних областей здійснюють подорож на північ та центр України.

 

Під час 16-денної мандрівки пасажири поїзда знайомляться з історією міст, через які пролягає маршрут, беруть участь у культурно-освітніх заходах та цікавих зустрічах.

 

Довідково

ПАТ «Укрзалізниця» вже вп’яте безкоштовно надає потяг для проведення акції, що спрямована на консолідацію суспільства, піднесення патріотичного духу українців, популяризацію національної культури та історії України.

П’ятий потяг Єднання України «Труханівська Січ» стартував 9 березня 2017 року в Києві. 12 березня поїзд Єднання України зустрічали мешканці Коростеня, 13 березня – Житомира, 14 березня – Умані, 15 березня – Кропивницького, 16 березня – Полтави, 17 березня – до Харкова. 18 березня поїзд прибуде до Сум, 19 березня – до Глухова, 20 березня – до Крут, 21 березня – до Чернігова, 22 березня – до Славутича, 23 березня – до Яготина та на 24 березня заплановане повернення до Києва. 

Переглянути фото з заходу можна на сайті регіональної філії "Південна залізниця".