Друк

Новини

29.07.2016

Львівська залізниця оновила станційні споруди у Золочеві

Сьогодні під час об’їзду дільниці Львів-Злочів керівництва регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» мешканцям та представникам місцевої влади презентували оновлені приміщення вокзалу та споруд на станції Злочів.
29.07.2016

Найближчим часом «Солдатський привал» буде розширено та збільшено

Голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль разом із керівництвом Придніпровської залізниці особисто проконтролювали проведення робіт з ремонту другого поверху будівлі Центру відпочинку для військовослужбовців «Солдатський привал», що розташований поблизу залізничного вокзалу «Запоріжжя-1».
29.07.2016

Зі станції Київ-Пасажирський можна дістатися наземним транспортом у популярних напрямках

У зв’язку з капітальним ремонтом ескалаторів на станції метро Вокзальна Укрзалізниця пропонує пасажирам, а також тим, хто їх зустрічає, скористатися зручними маршрутами наземного громадського транспорту.
29.07.2016

Від 5 серпня Львівська залізниця скасовує курсування потяга № 704/703 Львів – Івано-Франківськ через малозаселеність

Як повідомили у службі приміських пасажирських перевезень регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця», у зв’язку із малою заселеністю з 5 серпня відміняється курсування регіонального потяга №704/703 сполученням Львів – Івано-Франківськ – Львів, який курсував складом дизель-поїзда ДПКр-2 виробництва Крюківського вагонобудівного заводу.
29.07.2016

З початку року понад 2 млн пасажирів скористалися послугами Одеської залізниці

У службі пасажирських перевезень регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ УЗ підбили підсумки роботи за перше півріччя поточного року. Загальна кількість оформлених проїзних документів пасажирами у дальньому сполученні (пряме та місцеве) за 6 місяців 2016 року становило 2 млн 137 тис. пасажирів. Це на 168,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.