Друк

Новини

30.05.2016

У Міжнародний день захисту дітей вихованці Малої Південної подорожуватимуть ретропоїздом

1 червня о 10:00 з вокзалу Харків-Пасажирський ретропоїзд Південної залізниці здійснить святковий рейс до Міжнародного дня захисту дітей. Пасажирами стануть вихованці дитячої залізниці Мала Південна.
26.05.2016

Кабінет Міністрів України призначив Віталія Жураківського виконуючим обов’язки голови правління ПАТ «Укрзалізниця»

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25 травня 2016 р. № 371-р призначено Віталія Жураківського виконуючим обов’язки голови правління публічного акціонерного товариства “Українська залізниця”.
26.05.2016

Львівська залізниця завершує підготовку до сезону літніх перевезень

У службах та підрозділах регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» тривають роботи із підготовки інфраструктури, рухомого складу та персоналу до пікового сезону літніх перевезень. На магістралі провели комісійні огляди локомотивів, електро- та дизель потягів, завершують підготовку 600 пасажирських вагонів до роботи у літній період та провели ремонтні роботи у пральних комплексах у пасажирських депо.
26.05.2016

Пасажири з особливими потребами стали удвічі частіше користуватися послугами Придніпровської залізниці

За чотири місяці 2016 року Придніпровська залізниця перевезла 463 пасажири з обмеженими фізичними можливостями та 116 осіб, які їх супроводжували. У тому числі 51 раз до складу пасажирських поїздів включалися спеціальні вагони для інвалідів-візочників.
25.05.2016

Південно-Західна залізниця та Житомирська ОДА домовилися про впровадження з 25 травня прискореного приміського поїзда Київ – Житомир

Південно-Західна залізниця та Житомирська обласна державна адміністрація знайшли механізм відшкодування пільгових перевезень. У зв’язку з цим навесні цього року столична магістраль пішла назустріч місцевому органу самоврядування та погодила курсування прискореного електропоїзду на дільниці Житомир – Фастів – Київ.