Друк

Новини

20.07.2018

Фахівці юридичної служби Південної залізниці взяли участь у проекті Мін'юсту «Я маю право»

Учора, 19 липня, фахівці юридичної служби регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» провели робочу зустріч із представниками 32 підрозділів регіональної філії, що здійснюють свою діяльність на території Харківського регіону. У заході взяли участь також спеціалісти Головного територіального управління юстиції в Харківській області. Зустріч відбулася в межах реалізації проекту Міністерства юстиції України «Я маю право».
20.07.2018

Залізничники та працівники обласного центру зайнятості влаштували квест для дітлахів у «Лісовій казці»

19 липня представники регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» спільно з працівниками Харківського обласного центру зайнятості відвідали дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Лісова казка», що на Куп’янщині. Мета візиту – ознайомлення молоді зі світом професій та спеціальностей.
20.07.2018

Придніпровська залізниця відкрила двері тим, хто шукає роботу

Днями регіональна філія «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» та Дніпровський міський центр зайнятості провели День відкритих дверей у Дніпровському локомотивному депо та Дніпровському моторвагонному депо.
19.07.2018

Якісний відпочинок та оздоровлення дітей залізничників – спільні завдання та турбота

Із метою покращення соціального захисту працівників регіональної філії, якісного оздоровлення та відпочинку дітей працівників магістралі, керівництво регіональної філії «Львівська залізниця» виступило з ініціативою про внесення змін до положення про порядок надання матеріальної допомоги працівникам залізниці на оздоровлення та відпочинок їхніх дітей у дитячих закладах за профспілковими путівками.
18.07.2018

Працівники Південно-Західної залізниці оновлюють контактну мережу на станціях та перегонах

З початку 2018 року в рамках реалізації дорожньої програми розвитку залізничної інфраструктури в регіональній філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» виконали значні обсяги робіт з оновлення контактної мережі та пристроїв електропостачання. Ці роботи гарантують більш стабільні та безпечні перевезення пасажирів і вантажів залізницею.