Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Рубіжне (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
45
Ужгород Лисичанськ цілий рік щоденно 03:51 03:55 04:15
46
Лисичанськ Ужгород 25,26,27,28/03/2019 07:13 07:17 14:23
46
Лисичанськ Ужгород цілий рік щоденно, крім 25,26,27,28/03/2019 07:13 07:17 14:23
20
Київ Лисичанськ 1,6,10,14,18,22,26,30/02/04/06/08/10, 2/10 (крім 1/10/2019), 4,8,12,16,20,24,28/03/05/07/09/11/2019, 2,6/12/2019; додатково 7/02-29/03/2019 по непарних 09:23 09:28 09:48
138
Хмельницький Лисичанськ цілий рік щоденно 13:18 13:23 13:45
138
Лисичанськ Хмельницький 25,26,27/03/2019 17:12 17:17 12:04
138
Лисичанськ Хмельницький цілий рік щоденно, крім 25,26,27/03/2019 17:12 17:17 12:04
140
Дніпро Лисичанськ цілий рік щоденно 19:40 19:45 20:10
20
Лисичанськ Киів 2,7,11,15,19,23,27,31/02/04/06/08/10, 3/10 (крім 2/10/2019), 5,9,13,17,21,25,29/03/05/07/09/11/2019, 1/05/07,3,7/12/2019; додатково 8/02-30/03/2019 по парних 20:49 20:51 08:44
140
Лисичанськ Дніпро цілий рік щоденно, крім 26,27,28/03/2019 21:55 21:57 10:28
140
Лисичанськ Дніпро 26,27,28/03/2019 21:55 21:57 10:28