Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Розклад по станції Воловець (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
829
Ужгород Львів з 29/05/2018 щоденно 07:50 07:53 10:56
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород з 25/03/2018 по непарних (крім 23/08/2018), при двох непарних 29,31,1,3 08:03 08:05 10:30
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород 23/08/2018 08:03 08:05 10:30
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород з 25/03/2018 щоденно 09:59 10:07 13:03
81
безпересадковий вагон
Львів Будапешт 26/03 - 7/12/2018 щоденно 09:59 10:07 18:37
46
Лисичанськ Ужгород 14,21/08/2018 11:39 11:49 14:25
46
Лисичанськ Ужгород 22/08/2018 11:39 11:49 14:25
46
Лисичанськ Ужгород з 28/10/2018 щоденно 11:39 11:49 14:25
46
Лисичанськ Ужгород 23,26/08/2018 11:39 11:49 14:25
46
Лисичанськ Ужгород 29/09-27/10/2018 щоденно 11:39 11:49 14:25
46
Лисичанськ Ужгород 28/08/2018 11:39 11:49 14:25
46
Лисичанськ Ужгород 11/08-28/09/2018 щоденно, крім 14,21,22,23,26,28/08/2018 11:39 11:49 14:25
108
Одеса Ужгород з 25/03/2018 щоденно 13:21 13:31 16:31
17
Ужгород Харків з 8/07/2018 по парних, при двох непарних 30,1,2,4 15:53 15:55 08:39
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ з 25/03/2018 щоденно 19:03 19:12 07:31
34
безпересадковий вагон
Будапешт Львів 25/03 - 8/12/2018 щоденно 19:03 19:12 22:16
829
Львів Ужгород з 29/05/2018 щоденно 19:43 19:46 22:25
107
Ужгород Одеса з 25/03/2018 щоденно 22:51 22:59 14:48
45
Ужгород Лисичанськ 11/08-6/09/2018 щоденно 23:39 23:49 04:15
45
Ужгород Лисичанськ з 28/10/2018 щоденно 23:39 23:49 04:15
45
Ужгород Лисичанськ 7/09-27/10/2018 щоденно 23:39 23:49 04:15