Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Розклад по станції Радивилів (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
235
("ВЕЧІРНІ ЗОРІ")
Ужгород Харків 14/10/2018 01:12 01:14 16:36
235
("ВЕЧІРНІ ЗОРІ")
Харків Ужгород 12/10/2018 04:08 04:10 11:50
45
Ужгород Лисичанськ 7/09-27/10/2018 щоденно; відмінено 20/10/2018 04:33 04:35 04:15
45
Ужгород Лисичанськ з 29/10/2018 щоденно 04:35 04:37 04:15
45
Ужгород Сватове 28/10/2018 04:35 04:37 02:45
46
Лисичанськ Ужгород 9/10/2018 06:19 06:21 14:25
46
Лисичанськ Ужгород 12,15/10/2018 06:19 06:21 14:25
46
Лисичанськ Ужгород 25,26/10/2018 06:19 06:21 14:25
46
Лисичанськ Ужгород 29/09-27/10/2018 щоденно, крім 9,12,15,25,26/10/2018; відмінено 22/10/2018 06:19 06:21 14:25
46
Лисичанськ Ужгород з 28/10/2018 щоденно, крім 30/10/2018 06:19 06:21 14:25
46
Сватове Ужгород 30/10/2018 06:19 06:21 14:25
371
Могилів Львів 29/10-7/12/2018 по непарних, при двох непарних 29,1,3; відмінено 13,27/11/2018 06:54 06:56 08:23
371
Могилів Львів 1-27/10/2018 по непарних, при двох непарних 29,1,3; відмінено 9,15/10/2018 08:37 08:40 10:45
372
Львів Могилів 28/10-8/12/2018 парних, при двох непарних 30,2,4; відмінено 14,28/11/2018 19:12 19:15 13:25
372
Львів Могилів 2-26/10/2018 парних, при двох непарних 30,2,4; відмінено 10,16/10/2018 19:12 19:15 13:25